Jaunieji atlikėjai gimtajam miestui dovanoja koncertą

Gegužės 10 d. 16 val. Panevėžio dailės galerijoje koncertuos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai. Koncertą pavadinę „Gera grįžti“, jaunieji atlikėjai pirmą kartą susivienijo bendram koncertui gimtajame mieste.

Panevėžyje koncertuos šie atlikėjai: Ieva Laučkaitė (smuikas), Simonas Laučka (altas), Aurelija Baublinskaitė (fleita), Gabrielė Lelytė (fortepijonas), Neringa Valuntonytė (fortepijonas), Paulius Matuzas (fortepijonas), Rafaelis Štarolis (baritonas), Rokas Podelis (bari-tenoras), Brigita Čepanauskaitė (fortepijonas) ir Aiva Nefaitė (tūba).

„Koncerto idėja gimė visai netikėtai. Iš vienų lūpų – į kitas. Pradėjome aktyviai rinkti visus panevėžiečius bendram projektui – koncertui gimtajame mieste. Po truputį dėliojomės ir koncerto programą, kurios pagrindiniu kriterijumi tapo ansambliškumas – kad kiekvienas iš mūsų turėtų galimybę pagroti kartu su kitais. Todėl pasirinkome kamerinę muziką, kuriai antrins ir solo kūriniai“, – sako koncerto iniciatoriai.

Koncerte skambės J.S. Bacho, F. Mendelssohno, J. Strausso, A. Glazunovo, M. Brucho, L. Spohro, F. Chopeno, S. Rachmaninovo ir I.Stravinskio kūriniai.

„Groti gimtajame mieste yra ir malonumas, ir atsakomybė. Muzika yra geriausias būdas pasakyti, kaip džiaugiamės mūsų visų miestu, kuris atvėrė galimybes eiti tolyn. Panevėžys visuomet bus ta vieta, į kurią gera ir jauku sugrįžti“, – sako jaunieji talentai, garsinantys Panevėžio vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

Panevėžio miesto dailės galerijos inf.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: