Pradžia Bendruomenės naujienos Jaunieji policijos rėmėjai – pilietiškumo pavyzdys bendraamžiams

Jaunieji policijos rėmėjai – pilietiškumo pavyzdys bendraamžiams

832
0

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas aktyviai bendradarbiauja su Kupiškio kultūros centro Subačiaus padaliniu. Drauge organizuotoje Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventėje noriai dalyvavo ir jaunieji policijos rėmėjai. Teigiamu jaunimo pavydzdžiu pasekė ir daugiau bendraamžių, prisijungusių prie visuotinio Tautiškos giesmės giedojimo.

Po vieningai nuskambėjusio Lietuvos himno, susirinkusiuosius sveikino Subačiaus seniūnas Vidmantas Paliulis, seimo nario Audrio Šimo padėjėja Eglė Blaževičienė.

Savo muzikines dovanas skyrė Kupiškio Kultūros centro Subačiaus padalinio ansambliai ir solistai, Biržų rajono kultūros centro folklorinis ansamblis.

Šventė tęsė gegužinė po atviru dangumi.

Jaunieji policijos rėmėjai padėjo pareigūnams užtikrinti viešąją tvarką renginio metu, prižiūrėjo Stirniškių piliakalnio teritoriją, jo prieigas, bendravo su šventės dalyviais.

Karolina Miganovičienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.