Jaunimas kviečiamas į susitikimą su „Uncommon.lt“ komanda

Ketvirtadienį, sausio 27 d., 17 val. Panevėžio atvirame jaunimo centre į susitikimą su „Uncommon.lt“ komanda kviečiamas 18-29 m. jaunimas. Atėjusieji sužinos, kokia tai programa, kaip ji vyks, kokios galimybės yra siūlomos, ko galima išmokti, kaip pasinaudoti ateityje.

„Uncommon.lt“ – tai nemokama IT įgūdžių ugdymo programa, skirta 18-29 metų jaunimui, kuris vis neranda ar ieško naujos karjeros krypties, siekia įgyti darbo rinkoje paklausių įgūdžių ar tiesiog žengti savo pirmąjį žingsnį IT srityje.

Šia iniciatyva siekiama padėti jaunimui regionuose atrasti galimybes technologijų srityje, supažindinti su įvairiais šios srities ekspertais bei padėti kartu su kitais programos dalyviais sukurti stiprią, vieni kitus palaikančią bendruomenę.

Jei susidomėjote kaip sukuriamas internetinio puslapio dizainas, ko reikia, kad interneto svetainė  veiktų ir kaip pasitelkus skaitmeninės rinkodaros magiją padaryti, kad ji ne tik gražiai atrodytų, bet ir pritrauktų lankytojus ar netgi pirkėjus – registruokitės 6 mėnesių programai. Registracija vyksta iki vasario 15 d. ČIA.

Išsamesnę informaciją apie programą rasite  ČIA.

Parengė Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: