Jaunimo kaimuose nebėra…

Į Anykščių rajono merui patarinėsiančią Kultūros tarybą paskirti septynios moterys ir tiek pat vyrų: Stanislovas Aglinskas, Jolanta Zabulytė, Jurgita Bugailiškienė, Jorė Visockytė, Aidas Deveikis, Žilvinas Pranas Smalskus, Sigutis Obelevičius, Jolanta Pupkienė, Kęstutis Indriūnas, Dangira Nefienė, Danutė Karčemarskienė, Renata Miškinienė, Tautvydas Kontrimavičius, Tomas Ladiga.

Jaunimo reikalų tarybą sudarys: Rūta Banytė, Justas Beresnevičius, Ieva Gražytė, Gabrielė Griauzdaitė, Vaida Jucienė, Vaida Mudrauskienė, Jurijus Nikitinas, Lukas Pelegrimas, Raimonda Sakalauskaitė, Mindaugas Sargūnas, Jolita Šinkūnienė ir Raminta Šniaukštaitė. Šioje taryboje moterys dominuoja.

Tarybos narys Arūnas Liogė, kalbėdamas apie Kultūros tarybą ir Jaunimo reikalų tarybą, buvo kritiškas jų sudarymo principui. O labiausiai politikui nepatiko, kad jose mažai atstovaujamos rajono bendruomenės. Jaunimo iš kaimų iš viso nėra.

A. Liogė konstatuoja, jog rajono miestelių ir gyvenviečių jaunimas nebebus atstovaujamas, nes paprasčiausiai jo ten ir nebelikę. „Turėjo būti leista bendruomenėms pateikti siūlymus ir po to, juos apsvarsčius, tvirtinti kandidatus. Dabar patvirtinom be jokio svarstymo. Be to, tarybose nebus atstovų ir iš Pasaulio lietuvių bendruomenės“, – sakė politikas.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: