Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-07-02

Jaunimo krepšinio rinktinės kapitonas A. Marčiulionis – apie pasiruošimą pasaulio čempionatui ir garsaus tėvo palaikymą

Pasibaigus kontrolinėms rungtynėms, jau šį šeštadienį, liepos 3-ąją, Lietuvos jaunimo rinktinė (U19) pradės kovą pasaulio čempionate, vykstančiame Latvijoje. Kaip lietuviams seksis čempionate, žiūrovai bus kviečiami stebėti kiekvienam pačiu patogiausiu būdu – tiek per TV6, tiek naujienų portale tv3.lt ar TV3 Play.

Pirmąsias rungtynes Lietuvos rinktinė sužais prieš Kanados ekipą, kurią rinktinės kapitonas Augustas Marčiulionis laiko rimta varžove.

„Atsakomybės, spaudimo ir dėmesio bus daugiau, nes iš jaunimo šiais metais žaisime vieninteliai. Tačiau tai yra smagu – mes džiaugiamės turėdami tokią galimybę ir labai dėl to stengsimės“, – sako jis.

Anot kapitono, vieni žaidėjai prisijungė anksčiau, kiti sezonus baigė vėliau, tačiau su panašios sudėties rinktine dalyvauta jau ne viename čempionate, o tai viską kiek palengvina.

A. Marčiulionis neslepia – tai, jog yra rinktinės kapitonas, jam reiškia labai daug. „Kapitonas turi daug įvairiausių pareigų – turi emociškai užvesti komandą, o jei kažkas blogai – visus surinkti. Tai – gera patirtis ir viso to buvau pasiilgęs. Žaidžiant vyrų rinktinėje, to balso neturi tiek daug, o čia puiki proga viską prisiminti ir būti tuo, kuris bando padėti visai rinktinei“, – sakė jis.

Augusto tėtis – žinomas Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis. Paklaustas, ar jis – didžiausias sūnaus kritikas, ar ištikimiausias fanas, kapitonas atviravo, kad iš tiesų tėvas užima abi pozicijas – viskas priklauso nuo situacijos.

Jaunimo rinktinė nepraleidžia ir šiuo metu Kaune vykstančio olimpinės atrankos krepšinio turnyro, kuriame Lietuvos krepšininkams sekasi puikiai. „Jei tik turime laisvo laiko, ir jų rungtynės nesikerta su mūsų treniruotėmis, visuomet stengiamės sekti, palaikome juos. Tai, kas vyksta Kaune, yra tikrai labai įdomu“, – sakė A. Marčiulionis.

Savaitgalį jaunimo rinktinė sužais dvi rungtynes. Pirmąkart su Kanados rinktine šeštadienį, antrą – su Senegalo ekipa sekmadienį.

Pirmosios Lietuvos jaunimo rinktinės rungtynės prieš Kanados rinktinę – jau šį šeštadienį, 15 val. per TV6, naujienų portalą tv3.lt ir TV3 Play – https://bit.ly/3hpNKqp !


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: