Jaunimo reikalų agentūra išleido praktinių rekomendacijų leidinį

Jaunimo reikalų agentūra išleido su jaunimu dirbančių ekspertų Kristinos Mačiulytės ir Žilvino Mažeikio praktinių rekomendacijų leidinį „Kaip nepražilti per naktį“. Šiuo leidiniu siekiama stiprinti su jaunimu dirbančių asmenų kompetencijas organizuojant jaunuoliams renginius su nakvyne.

Visi, kurie dirba su jaunimu, organizuoja įvairius, būtent jiems skirtus renginius. Dažnai vyksta ir renginiai su nakvyne, kurių metu iškyla begalės klausimų dėl saugumo. Todėl kiekvienas renginių organizatorius turėtų nepamiršti, kad kai kurios situacijos yra neišvengiamos ir reikia joms pasiruošti. „Saugumas per renginį yra visa ko pagrindas. Tik saugiai besijaučiantys dalyviai bei organizatoriai gali konstruktyviai veikti, sklandžiai mokytis bei siekti veiklų metu keliamų tikslų. Priešingu atveju išvyka taps ne mokymosi, kūrybos ir atradimų erdve, o tiesiog mėginimu išgyventi, su daug draudimų, nuolatiniu organizatorių reagavimu į netikėtas situacijas ir sunkiai pakeliamu nuovargiu“, – teigia Žilvinas Mažeikis.

Leidinyje „Kaip nepražilti per naktį“ rasite patarimų, į ką atkreipti dėmesį prieš ruošiantis renginiui (dalyvių grupės dydį, numanomas rizikas ir pan.), kaip elgtis renginio metu. Galėsite susipažinti su renginių taisyklėmis ir pasiūlymais, į ką atkreipti dėmesį skirtingų formatų renginių metu.

Liepos 7 d. 11 val. vyks nuotolinis leidinio pristatymas – pokalbis su leidinio autoriais. Su leidiniu galite susipažinti ČIA. Renginio transliacija vyks ČIA.

Jaunimo reikalų agentūros inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: