Jaunimo verslo sėkmės istorijos atkeliauja į Panevėžį

Pastebint vis didesnį Panevėžio jaunimo kūrybiškumą ir susidomėjimą verslo idėjomis, informacinių technologijų komanda ,,OrangeAds“ pirmą kartą Panevėžyje pristatys iniciatyvą ,,Jaunas verslas“. Nemokamo renginio metu, kuris įvyks balandžio 17 d., 15.00 val. Panevėžio mokslo ir technologijų parke, penki pranešėjai papasakos savo sėkmės istorijas bei pasidalins asmeninėmis patirtimis.

Renginys ,,Jaunas verslas“ suteiks galimybę panevėžiečiams išgirsti, kaip jauni žmonės sukūrė savo verslo idėjas, kokiomis priemonėmis siekė jas įgyvendinti bei kokius sunkumus turėjo įveikti, artėdami tikslo link. Renginio pranešėjų gretose taip pat bus galima sutikti kelis iniciatyvius panevėžiečius.

,,Džiaugiamės, jog jauni žmonės Lietuvoje vis dažniau ryžtasi įgyvendinti savo idėjas, nebijodami rizikuoti ar suklysti. Šiuolaikinis jaunimas pasižymi dideliu kūrybiškumu, originaliomis idėjomis bei užsispyrimu, todėl tikimės, kad renginys ,,Jaunas verslas“ paskatins juos neatsisakyti savo svajonių ir įkvėps ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų“ – teigia komandos ,,OrangeAds“ vienas iš įkūrėjų Evaldas Ščiuka.

,,OrangeAds“ – tai kūrybingų ir patyrusių profesionalų komanda, kurios specializacija – vertingų IT idėjų kūrimas, įgyvendinimas bei plėtojimas.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti http://renginys.orangeads.lt/.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: