Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Jaunimui nemokamas šokių vakaras

Artėjančių švenčių proga Panevėžio miesto savivaldybė dovanoja jauniesiems panevėžiečiams dovanoja įspūdingą jaunimo vakarą „Dance Battle“. Nemokamas renginys Bendruomenių rūmuose vyks jau gruodžio 12 d.

Vakaro dalyvių lauks šokių kovos ir pamokos, profesionalūs gatvės šokių studijos „Skillz“ moderatoriai, DJ Demon. Renginyje netrūks šventinių staigmenų ir prizų nugalėtojams. Bus galimybė ne tik pašokti, bet ir bendrauti, judėti, varžytis, mėgautis muzika, paragauti Solidarumo kavos bei arbatos.

Nemokamas vakaras „Dance Battle“ – šiemet paskutinė Savivaldybės ir Jaunimo reikalų tarybos organizuojama mobili užimtumo veikla jaunuoliams. Renginio partnerė – asociacija „Vizionieriai“.

Mobilius jaunimo užimtumo projektus Savivaldybė pradėjo vykdyti 2019 m. Iki šiol organizuoti 4 renginiai su Panevėžio skautais, Aukštaitijos krepšinio mokykla, jaunimo organizacijų sąjunga „Panevėžio apskritas stalas“ ir „Vizionieriais“.

Kaip teigia Savivaldybės vyr. specialistė Aušra Burbienė, nemokamų veiklų jaunimui įvairiose miesto erdvėse bus pasiūlyta ir 2020 m.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close