Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro nuotr.

Jaunų idėjų ir muzikos įkvėptas Pasimatymas Molėtuose

Jau trečią kartą Molėtų Pastovio ežero pakrantė virs didžiule pasimatymų erdve. Šįkart – rugpjūčio 12-ąją – Tarptautinę jaunimo dieną. Kviečianti pasimatyti su mylimais, artimais ir bendraminčiais, šiais metais šventėje siekiama suburti jaunimą bei kurti naujus ryšius. Tik Molėtus galima rasti Molėtuose, kaip ir tęsimą pažadą geram laikui, muzikai ir įsimintiniems susitikimams. Vienas jų, laukiantis Pasimatyme Molėtuose – grupė „The Roop“.

Trečius metus gyvuojanti Pasimatymo Molėtuose idėja šį kartą įgauna simbolinę reikšmę. Pasak šventės organizatorių, kaip ir kasmet molėtiškiai savus, kaimynus, poilsiautojus bei miesto svečius kviečia į pasimatymą – su draugais, artimaisiais, muzika, skaniu maistu, ir, žinoma, plačiu rugpjūčio dangumi. Bendrauti ir jaukiai būti atvirose miesto pakrantės erdvėse. Šiemet išlaikant pagrindinę pasimatymo idėją kartu didelį dėmesį norima skirti jaunajai kartai, jos saviraiškai.

Šių metų pasimatymo renginiai nepalieka Pastovio ežero pakrantės, tik perkeliami į greta miesto paplūdimio esantį Molėtų skulptūrų parką. Lietuvos jaunimo metams skirta pasimatymo šventė pirmiausia kvies kalbėtis – dieną miesto parke vyks nacionalinė jaunimo mugė, diskusijos jaunimo įgalinimo ir savanorystės temomis. Vakarop čia visus suburs jaunimo muzikos grupių koncertai kartu su molėtiškiais „Drovuoliais“ bei kylančia žvaigžde molėtiške Iveta Svilainyte. Visą dieną vainikuos didysis „The Roop“ grupės koncertas miesto skulptūrų parke.

Visa šventės programa jau netrukus Molėtų kultūros centro internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje.

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: