Jaunųjų aplinkosaugininkų žinių patikrinimas

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas jau nuo seno glaudžiai bendradarbiauja su Panevėžio kolegiją. Kiekvienais metais departamento agentūrose praktiką atlieka aplinkosaugos studijų studentai. O vasaros pradžia pats tinkamiausiais metas parodyti ko buvo išmokta per mokslo metus.

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento direktoriaus pavaduotoja Angelė Plančiūnaitė birželio 14 d., kaip ir kas metai, vadovavo Panevėžio kolegijos aplinkos apsaugos studijų programos studentų baigiamųjų darbų gynimo komisijai. Baigiamuosius darbus pristatė 23 studentai. Darbų temos buvo įvairios – nuo nuotėkų valyklų darbo vertinimo iki saugomų teritorijų vertinimo. Gerai nuteikė tai, kad studentai mokėjo apginti savo nuomonę ir su komisijos nariais diskutavo, o ne tik stengėsi atsakyti į pateiktus klausimus.

Džiaugiamės, kad departamento darbuotojai gali prisidėti prie jaunųjų aplinkosaugininkų ugdymo ir vertinimo, nes patirtis rodo, kad toliau pratęsia studijas universitetuose, kai kurie iš jų ateina dirbti į departamentą.

 

Angelė Plančiūnaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: