Jaunųjų dziudo sportininkų pergalės

Pirmas lapkričio savaitgalis Panevėžio dziudo sportininkams buvo sėkmingas. Šakiuose ir Rygoje vykusiose varžybose juos lydėjo sėkmė.

Šakiuose vykusiame Lietuvos dziudo mokinių jaunučių ir jaunių čempionate sėkmė šypsojosi Ričardo Baltos ir Kęstučio Trumpio auklėtiniui Mangirdui Matiukui (svorio kategorija 50 kg). Jis iškovojo dvigubą pergalę ir tapo tiek jaunučių, tiek jaunių šalies čempionu. Jaunučių pirmenybėse taip pat pirmąją vietą iškovojo Lukas Norkevičius (svorio kategorija 42 kg). Sidabro medaliai atiteko Justui Dragūnui (svorio kategorija 73 kg), Aidai Vasiliauskaitei (svorio kategorija 52 kg), Matui Norkevičiui (svorio kategorija 30 kg).

Trečiosios vietos apdovanojimus pelnė Henrikas Mingaila (svorio kategorija 42 kg), Beatričė Mičiulytė (svorio kategorija 36 kg), Eglė Ivanova (svorio kategorija 63 kg) ir Evelina Petraitytė.

Jaunių čempionais tapo Aivaras Skirius (svorio kategorija virš 90 kg), Lukas Norkevičius (svorio kategorija 42 kg) ir Aida Vasiliauskaitė (svorio kategorija 52 kg). Sidabro medaliais pasidabino Karolis Bagačionkas (svorio kategorija 48 kg), Nedas Minevičius (svorio kategorija virš 90 kg).

Bronzos medalius iškovojo Mantas Stanaitis (svorio kategorija 60 kg) ir Lukas Lažauninkas (svorio kategorija virš 90 kg).

Tą patį savaitgalį Rygoje vyko dziudo festivalis. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos. Iš šių varžybų su bronzos medaliais grįžo du Panevėžio „Ristis“ dziudo klubo sportininkai Danas Čiplys (svorio kategorija 50 kg) ir Darijus Koganas (svorio kategorija 32 kg).

Visą šį nugalėtojų ir prizininkų būrį varžyboms ruošė treneriai Ričardas Balta ir Kęstutis Trumpis.