Panevėžio sporto centro nuotr.

Jaunųjų šachmatininkų pergalės tarptautiniame turnyre

Panevėžio dailės galerijoje vyko tarptautinis greitųjų šachmatų turnyras „Open Rapid 2023“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Čia dalyvavę Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas.

B turnyre gerai pasirodė Panevėžio sporto centro jaunieji šachmatininkai ir šachmatininkės. U10 amžiaus grupėje dalyvavusi Austėja Liobikaitė iškovojo antrą vietą, U12 amžiaus grupėje žaidusi Paulina Baltonytė užėmė antrą, o Ieva Isajevaitė – trečią vietas. U8 amžiaus grupėje dalyvavęs Tautvydas Petronis laimėjo antrą, o U12 amžiaus grupėje varžęsis Jonas Radziukynas užėmė 3 vietas. Šiuos jaunuosius sportininkus varžyboms ruošia trenerė Asta Liobikienė.

A turnyre geriausiai šachmatais žaidė trenerio Virginijaus Lakiūno ugdytinis Ignas Jasas, kuris U14 amžiaus grupėje laimėjo 3 vietą.

Dviejuose turnyruose Open A ir Open B iki 12 metų varžėsi beveik 100 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos bei Lenkijos.