Jaunuoliai iš visos Lietuvos trypė „Velžio klumpėje“

Prisiminimai apie vasarą įvykusią Lietuvos moksleivių dainų šventę neapleidžia jaunųjų šokėjų ir įsisiautėjus neramiam rudeniui. Paskutinį spalio penktadienį tautinio šokio mylėtojus kvietė tradicinis renginys – „Velžio klumpė“. Jau dešimtąjį kartą į šią šventę kolektyvus ne tik iš Panevėžio rajono bei miesto, bet ir tolimesnių Lietuvos kampelių kvietė tautinio šokio propaguotojas, pradinių klasių mokytojas ir Velžio padalinio meno vadovas Jonas Marcinkevičius.

„Šokėjai parengė programą, kurią atliko visi kartu, taip tarsi pratęsdami 2016 metų Lietuvos moksleivių dainų šventę. „Velžio klumpė“ – galimybė puoselėti ne tik tautinį šokį, bet ir vasarą užsimezgusią jaunuolių draugystę! Po spalvingos šokių programos šventės dalyviai smagiai bendravo diskotekoje. Retai kada tiek daug kolektyvų susitinka vienoje vietoje, šoka toje pačioje scenoje.“ – įvykusiu renginiu džiaugėsi vadovė Nijolė Vidžiūtė.

Penktadienio popietę scenoje sukosi Panevėžio rajono Liūdynės kultūros centro Velžio padalinio ir Velžio gimnazijos liaudiškų šokių grupės „Kupolėlė „šokėjai (vadovas Jonas Marcinkevičius), Paįstrio ir Smilgių kultūros centrų jungtinė merginų liaudiškų šokių grupė (vadovė Nijolė Vidžiūtė) , Liūdynės kultūros centro Dembavos padalinio merginų liaudiškų šokių grupė „Levandrėlė“ (vadovė Dainora Venslovienė) ir Kėdainių raj. Truskavos kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė „Vermenėlės“ (vadovė Nijolė Vidžiūtė). Minėtus kolektyvus keitė šokėjai iš Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos jaunių liaudiškų šokių grupės „Pupa“ (vadovas Paulius Vaitkūnas), Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos jaunimo liaudiškų šokių grupės „Aušra“ (vadovė Asta Vaitiekūnienė), Panevėžio miesto Bendruomenių rūmų jaunimo liaudiškų šokių grupės „Grandinėlė“ (vadovė Zita Rimkuvienė), Panevėžio V. Žemkalnio gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupės „Kanapėlė“ (vadovė Kristina Nainienė).

Velžio bendruomenės namų salės grindys atlaikė tikrą išbandymą!…  Tiek šokėjų! Tiek geros nuotaikos! Reikia viltis, kad graži tradicija nepaliaus gyvuoti ir jau kitąmet jaunuoliuos subus 11-ąjai „Velžio klumpei“!


Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: