AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

JAV ambasados dovana Lietuvos šimtmečio proga – violončelės virtuozo Ian Maksin turas Lietuvoje

Kovo 14 – 20 d. penkiuose Lietuvos miestuose lankysis garsus amerikiečių violončelės virtuozas ir kompozitorius Ian Maksin. Kartu su Vilnius Guitar Trio, Ian Maksin Anykščiuose, Panevėžyje, Utenoje, Šalčininkuose ir Visagine pristatys intriguojančią muzikinę programą „Come Together“. Šis turas, vienijantis Lietuvos ir JAV muzikus, yra dalis JAV ambasados pristatomos kultūrinės programos, skirtos Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui paminėti.

„Labai džiaugiamės galimybę pristatyti šią koncertinę programą, kuri yra dalis JAV ambasados kultūrinės programos, skirtos paminėti Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį. Man didelė garbė šiuo ypatingu laikotarpiu dirbti Lietuvoje, JAV ambasadorės pavaduotoju. Pastarąjį šimtmetį Jungtinės Amerikos Valstijos su pasididžiavimu vadino Lietuvą savo drauge. Sveikiname Lietuvą šio istorinio etapo proga, kuris svarbus ne tik šiai šaliai, bet ir visai Europai. Muzikinė programa, kurią pristatys Ian Maksin su Vilnius Guitar Trio įkūnija mūsų bendras vertybes, meilę kultūrai ir muzikai bei gebėjimą kartu kurti nuostabius dalykus”, – sako JAV ambasadorės Lietuvoje pavaduotojas Howard Solomon.

2017 metais atlikėjas Ian Maksin koncertavo Lietuvoje ir susilaukė didelio pasisekimo didžiuosiuose šalies miestuose. Publika liko sužavėta virtuozo profesionalumu ir nuoširdžiu muzikavimu. Sankt Peterburge, Rusijoje, gimęs, vėliau išvykęs gyventi JAV solistas yra įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis, su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt.

Šiais metais Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje ir „Arts Libera International“ organizuojamas turas yra JAV kultūrinių mainų „Arts Envoy“ programos dalis, kuri atveria galimybes vaisingam kultūriniam dviejų šalių dialogui.

KONCERTŲ DATOS:

ANYKŠČIUOSE kovo 14 d. 18 val. menų inkubatoriuje.

PANEVĖŽYJE kovo 15 d. 18 val. muzikiniame teatre.

UTENOJE kovo 17 d. 18 val. kultūros centre.

ŠALČININKUOSE kovo 18 d. 15 val. Jašiūnų dvare.

VISAGINE kovo 20 d. 18 val. kultūros centro salėje „Draugystė“.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.