Jėgos ir ištvermės varžybose – ir policijos pareigūnai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Pasvalio rajono savivaldybe įgyvendina bendrą priklausomybę sukeliančių medžiagų (narkotikų, alkoholio, tabako ir kitų) vartojimo mažinimo ir prevencijos 2014-2016 metų programą.

Policininkai, Visuomenės sveikatos biuro ir Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai Pasvalio miesto smegduobių parke surengė rajono mokyklų 9–10 klasių moksleivių jėgos ir ištvermės sportines varžybas „Jėgos sportas – jėga“.

Varžybose dalyvavo penkios komandos iš Petro Vileišio ir Pumpėnų gimnazijų, Pajiešmenių, Svalios pagrindinių mokyklų ir Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus.

Prieš varžybas policijos pareigūnai visiems vaikams išdalijo mineralinio vandens butelius troškuliui numalšinti, riešutų ir razinų mišinius jėgoms atgauti.

Moksleiviams reikėjo kyboti sulenktomis rankomis ant skersinio, daryti atsispaudimus ir bėgti 1 km krosą. Nugalėtojais tapo Pajiešmenių pagrindinės mokyklos komanda, antroji liko Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus komanda, o trečioji – Svalios pagrindinės mokyklos komanda.

Prizinių vietų laimėtojams įteikti diplomai, taurės, medaliai ir „vaisių prizas“, kitiems dalyviams – padėkos.

Asmeninėje įskaitoje stipriausias buvo Pajiešmenių pagrindinės mokyklos moksleivis Kasparas Balčiūnas, antrąją vietą laimėjo tos pačios mokyklos moksleivis Erikas Gaidelionis, trečias liko Petro Vileišio gimnazistas Eimantas Špokavičius.

Atminimo dovanos įteiktos varžybų teisėjams – Kęstučiui Mačėnui ir Evaldui Žyliui, Visuomenės sveikatos biuro specialistei Nelitai Janeliūnienei, per varžybas stebėjusiai ir užtikrinusiai vaikų saugumą, besirūpinusiai, kad jie nesusižeistų.

Rudenį, prasidėjus naujiems mokslo metams, vėl numatytos tokios varžybos. O dabar vaikams palinkėta sportuoti, tobulėti ir siekti geresnių rezultatų.