Jonas Mačiulis padarė nelengvą sprendimą – rimtam žingsniui ryžosi dėl šeimos

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų kaunietis Jonas Mačiulis atskleidė, kad vykti gyventi svetur jis jau nebeketina. Tris dukrytes su žmona Agne auginantis sportininkas rimtam žingsniui ryžosi dėl šeimos.

„Visi mano planai susiję su krepšiniu. Tačiau krepšininku visą gyvenimą nebūsi. Juolab, juo jau nebūsiu, kai vaikai baigs 12 klasių, todėl reikia adaptuotis čia, Lietuvoje“, – ateities planais dalinsis J. Mačiulis.

Retai viešumoje besirodantis krepšininkas Jonas Mačiulis atvykęs į LNK vakaro šou „Šeškinės 20“ pasidalins ne tik itin asmeniškomis savo gyvenimo istorijomis, bet ir su vedėjais kalbės apie žvaigždžių ligą.

„Ja turbūt yra prasirgę visi, neabejoju, kad ir jūs, Giedriau ir Džiugai, esate. Aš žaidžiau su vienomis didžiausių krepšinio žvaigždžių pasaulyje, Madrido „Real“. Tik aš šią ligą traktuoju kitaip. Man tai nėra asmenybės liga, tai yra užsidarymas nuo likusio pasaulio. Kai atstovauji šaliai, visi pradeda galvoti, kad esi jų nuosavybė“, – pasakos J. Mačiulis.

Italijoje, Graikijoje ir Ispanijoje ne vienerius metus žaidęs sportininkas prisiminė esminius žodžius, kuriuos reikia išmokti krepšininkui tik nuvykus į svetimą šalį. „Pirmiausia reikia išmokti paprastą krepšinio terminologiją, kūno dalis, kad galėtum be problemų paaiškinti daktarams, ką tau skauda, na, ir žinoma, keiksmažodžius, kad galėtum pasiųsti komandos draugą“, – šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ juokaus krepšininkas.

Vedėjai laidoje smalsavo, ką varžybų metu reiškia komandos narių plekštelėjimai vienas kitam per užpakalius. Teiravosi, kokia iš tikrųjų šio gesto reikšmė.

„Tai nerašytos taisyklės, tarsi padrąsinimas ar padėkojimas po įmestos ar pramestos baudos. Tiesiog palaikymas“, – aiškins J. Mačiulis

„Tai, Jonai, tu tiesiog esi lietęs garsiausių pasaulio krepšininkų užpakalius!“, – pokštaus G. Savickas.

„Žinok, esu…“, – stipraus juoko netvardys J. Mačiulis.

Laidoje pasirodys ne tik J. Mačiulis, bet ir vieno populiariausio serialo „Monikai reikia meilės“ pagrindinės aktorės – Skaistė Vievesė, Kristina Radžiukynaitė ir Oneida Kunsunga. Merginos pasakos ne tik kokias žinutes gauna iš gerbėjų, bet ir laidos metu žais žaidimą, kuriame galės sužinoti tiesą, ką apie jas mano scenos partnerės.

Įdomūs pašnekovai ir intriguojantys pokalbiai – pirmoje naujojo LNK sezono laidoje „Šeškinės 20“ šį trečiadienio vakarą, 20 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: