LNK nuotr.

Jonas Nainys: „Aš galėčiau turėti penkiolika šunų“

Jonas ir Simona Nainiai neseniai pakeitė būstą ir įsigijo savo nuosavą namą, o renkantis naujus namus vienas svarbiausių kriterijų buvo augintinių šuniukų gerovė.

„Kai mes nusprendėme įsigyti namus, vienas iš kertinių reikalavimų buvo turėti verandą, laisvo ploto, kad būtų tvora, kad būtų viskas uždara ir kad galėtų šuniukai laisvai lakstyti“, – šeštadienį LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakos Jonas Nainys.

Jonas pasakoja, kad savo augintinius su mylimąja Simute vadina vaikais. O tų keturkojų vaikų vyras norėtų kur kas daugiau, nei yra dabar. „Būtų mano valia, mūsų su Sima valia, sakytumėm, ai, nebesvarbu, kaip nors išgyvensim, aš galėčiau čia ir 15 šunų turėti“.

Jonas su Simona dabar turi tris šunis. Du bišonus ir vieną prieglaudinuką Bruno. Jonas norėtų, kad Bruno su juo būtų 24 valandas per parą. Kad šuniukas jaustųsi komfortabiliai, pasiimtų į vakarėlius prie didžėjaus pulto.

„Turiu tokį gerą draugą didžėjų, kuris visada būdavo su šunimi. Ne tik studijoje, šuo būdavo visur. Ir klube. Įsivaizduokit, linksminasi kokie 500 žmonių, jo šeimininkas groja, šuo tiesiog pro žmones nubėga iki baro ir atgal grįžta.“

Beje, prieš pusmetį Jonas su Simona patyrė ir vieną skaudžiausių įvykių gyvenime. Mirė jų pirmasis šuo Maltukas, kurį dar 2008-aisiais vyras padovanojo savo mylimajai. Kaip Nainiai išgyveno skaudžią netektį? Kaip Bruno bando tapti šeimos viršininku? O „Kika“ ekspertai papasakos, kaip apsaugoti gyvūną nuo peršalimo ligų – jau šį šeštadienį laidoje „Gyvūnų pasaulis“ 17.55 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: