Jubiliejiniame M. Drobiazko ir P. Vanago ledo šou sezone – gausu premjerų

Vieni garsiausių Lietuvos čiuožėjų Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko jau po dviejų savaičių, gruodžio 13 d., pakvies žiūrovus įvertinti naują savo šou „Queen simfonija ant ledo“. Jau tapo tradicija, kad M. Drobiazko ir P. Vanago kuriamus šou ant ledo pirmieji išvysta kauniečiai, tad ir penkioliktasis projekto „Liepsnojantis ledas“ sezonas bus atidarytas Kauno „Žalgirio“ arenoje. Užsimoję pirmą kartą Lietuvoje ant ledo perkelti grupės „Queen“ legendą, P. Vanagas ir M.Drobiazko žiūrovams žada ir daugiau premjerų – įspūdingą šou kartu su čiuožėjais kurs dainininkai Povilas Meškėla, Jeronimas Milius, Erica Jennings, Rafailas Karpis, Paulius Bagdonavičius, choro „Brevis“ vokalistai, simfoninis orkestras „Vilniaus Sinfonietta“ ir ritmo grupė.

Pirmą kartą Lietuvoje ant ledo bus galima išvysti penkiskart Italijos dailiojo čiuožimo čempioną Samuelį Contesti bei septyniskart Gruzijos dailiojo čiuožimo čempioną Vakhtangą Murvanidzę. Vieno žinomiausių pasaulyje ledo šou „Art On Ice“ žvaigždė Vakhtangas Murvanidze, čiuožti pradėjo būdamas vos trejų. Anot čiuožėjo, vyrų dailųjį čiuožimą jis pasirinko, nes tai sunkiausia rungtis. Dailiojo čiuožimo pasaulyje garsėjęs pomėgiu čiuožti pagal klasikinę muziką, baigęs sportinę karjerą, gruzinas tapo žinomas kaip puikus šoumenas ir talentingas choreografas. Samuelis Contesti, sportinės karjeros pradžioje atstovavęs Prancūzijai, Europos dailiojo čiuožimo čempionato sidabrą pelnė atstovaudamas Italijai. Prancūzas, turintis itališkų šaknų – linksmas šokėjas, kurio pasirodymai ant ledo – puiki pramoga žiūrovams.

Dar vienas „Queen simfonijoje ant ledo“ pasirodysiančių ledo virtuozų – Gevorgas (arba Gev) Manoukianas Lietuvos publikai kol kas mažiau pažįstamas nei jo tėvas, Akopas Manoukianas. Pasaulinio garso ledo akrobato pėdomis pasekęs Gev – JAV televizijos šou „So You Think You Can Dance“ finalistas. Hip-hop ir breiką šokantis čiuožėjas yra filmavęsis kino filme „High School Musical 2“, kaip šokėjas dalyvavęs MTV ir Amerikos muzikos apdovanojimų programose. JAV gyvenantis ledo akrobatas hip-hopo judesius perkelia ir ant ledo. Gevorgo tėvas yra prasitaręs, kad sūnaus triukai ant ledo netgi „kietesni“ nei jo paties.

Po pertraukos ant lietuviško ledo sugrįš ir žiūrovų itin mėgstamas dešimtkart Čekijos bei Europos dailiojo čiuožimo čempionas Tomašas Verneris. Greta mylimiausių Lietuvos čiuožėjų – Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko, Godos Butkutės ir Nikitos Jermolajevo, Aleksandros Golovkinos, Guostės Damulevičiūtės ir Deivido Kizalos, ant ledo pasirodys ir Ukrainos čempionas Sergejus Jakimenko, kuriam priklauso „Gineso“ šuolio su pačiūžomis per automobilį rekordas bei kiti čiuožėjai. Renginiuose Kaune ir Vilniuje žiūrovai išvys ir dukart pasaulio profesionalų čempionus Eleną Leonovą su Andrejumi Chvalko.

Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko įkurtas „Liepsnojantis ledas“ – vienas ilgiausiai be pertraukos rengiamų pramoginių ledo šou projektų Europoje. Per keturiolika metų jame dalyvavo virš 250 čiuožėjų iš įvairių pasaulio šalių: Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Rusijos, Kinijos, Čekijos, Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos. Tarp jų – ne vienas olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas.

Grandiozinį šou „Queen simfonija ant ledo“ kauniečiai galės išvysti „Žalgirio“ arenoje – gruodžio 13 d., vilniečiai – „Siemens“ arenoje gruodžio 14 d., klaipėdiečiai – „Švyturio“ arenoje gruodžio 15 d., šiauliečiai – Šiaulių arenoje gruodžio 16 d., panevėžiečiai – „Cido“ arenoje gruodžio 17 d. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje žiūrovai išvys Povilą Meškėlą, Jeronimą Milių ir Ericą Jennings, Šiauliuose ir Panevėžyje greta Ericos pasirodys Rafailas Karpis ir Paulius Bagdonavičius. Bilietus į „Queen simfoniją ant ledo“ Kaune ir Klaipėdoje platina BILIETAI LT, Vilniuje ir Panevėžyje – TIKETA, Šiauliuose – TICKETMARKET.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: