Jubiliejinis AB „Panevėžio keliai“ sveikinimas

Gerbiami užsakovai, partneriai, kolegos kelininkai ir geležinkelininkai, veteranai,

AB „Panevėžio keliai“ įmonių grupės darbuotojai, 

2015 metai – jubiliejiniai visiems Lietuvos žmonės, taip pat ir visai kelininkų bendruomenei. Prieš 25 metus atkurta Lietuvos Respublikos nepriklausomybė davė pradžią ir naujam, jau nepriklausomos Lietuvos kelių istorijos etapui. Sveikiname visus, koja kojon žengiančius šiuo laisvės keliu.

Šiemet 50-ąsias veiklos metines ir 25 metų darbo laisvoje Lietuvoje sukaktį mini ir mūsų bendrovės, savo veiklos istoriją skaičiuojančios nuo 1965 metų. Į jubiliejinius metus „Panevėžio keliai“ žengė kaip viena didžiausių Baltijos šalyse lietuviško kapitalo kelių, geležinkelių statybos ir pastatų statybos kompanijų grupė, išvysčiusi didžiulį dukterinių ir asocijuotų įmonių tinklą, apimantį Baltijos šalis, Skandinaviją, Lenkiją, Ukrainą bei sudėtingas ir  prieštaringas Rusijos Federacijos rinkas.

Esame pripažįstami kaip patyrę savo srities profesionalai, pasitikėkimą suteikia įgyvendinti sudėtingi didelės apimties projektai. Lietuvoje už darbų kokybę esame įvertinti konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimu, už kuriamas ir diegiamas šiuolaikiškas technologijas – „Inovacijų prizu“. Už darbų kokybę valstybiniu apdovanojimu esame įvertinti ir kaimyninėje Latvijoje, kur AB „Panevėžio keliai“ tiesiogiai dirba daugiau kaip penkerius metus.

Siekdami išsaugoti ir įamžinti kelių sektoriuje dirbančių ir jau pasitraukusių iš aktyvios profesinės veiklos žmonių unikalią patirtį ir įspūdžius, užsakovams, partneriams, kolegoms kelininkams ir geležinkelininkams, veteranams ir bendrovės darbuotojams mes rengiame jubiliejinę dovaną. Rudenį planuojama atiduoti spausdinti knygą „Kelio žmonės. II dalis“. Tai – 2008 metais išleistos knygos „Kelio žmonės“ tęsinys.

Knygoje mintimis sutiko pasidalinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovai, Nepriklausomos Lietuvos susisiekimo ministrai, mokslininkai, susisiekimo sektorių administruojantys specialistai, savivaldybių atstovai, verslo partneriai, ilgamečiai ir neseniai karjerą pradėję kelininkai – įmonių darbuotojai. Tikimės, kad ši dovana visų bus sutikta palankiai.

50-ąsias veiklos metines mūsų bendrovės mini nestandartiškai ir kitose srityse. Artėjant jubiliejiniams metams mūsų žmonės priėmė sprendimą pakeisti tradicijas. Šventines lėšas ne pravalgyti, o jomis pasidalinti. Padėti tiems, kurie patys sau padėti negali. Taip „Panevėžio kelių“ ir jos įmonių darbuotojų sprendimu dviem organizacijoms – „Maisto bankui“ ir „Bėdų turgui“ – buvo įteikti paramos čekiai. Bendrovės skyrė 15 tūkst. eurų (daugiau kaip 50 tūkst. litų) paramą.

„Panevėžio kelių“ bendrovių darbuotojams ir jų artimiesiems skirta šventė, vykusi kovo 21 dieną „Cido“ arenoje Panevėžyje, subūrė bemaž penkis tūkstančius kelininkų ir jų šeimų narių. Pirmą kartą mūsų bendrovės švenčių istorijoje scenoje žiūrovams šoko ir dainavo jų kolegos – įmonių darbuotojai.

Jubiliejinį koncertą vertiname kaip didžiulį socialinį projektą. Į jį įsilieję žinomi atlikėjai negailėjo nei jėgų, nei laiko, kad mūsų darbuotojai atrodytų kaip tikri scenos profesionalai. Nuoširdžiai dėkojame visiems, padėjusiems sukurti, paruošti ir realizuoti jaudinančią programą. Mūsų įmonių žmonėms esame dėkingi už nuoširdumą, išradingumą ir drąsą, žengiant į didžiąją sceną.

AB „Panevėžio keliai“ savo veikloje vadovaujasi pagarbos žmogui ir visuomenei vertybiniais principais, socialinė atsakomybė yra mūsų verslo strategijos dalis. Nuoširdžiai kuriame tai, kas mums visiems svarbu, brangu ir reikalinga. Kurdami kelią suteikiame jam gyvybę. Tai – mūsų filosofija ir praktika, moralinis įsipareigojimas, kurį prisiimame laisva valia, nes taip suprantame savo paskirtį.

Dar kartą sveikiname visus su mūsų ir Jūsų švente.

 

AB „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: