Judrioji savaitė „Žemynos“ progimnazijoje

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje vykdomas projektas „Aš noriu, turiu ir galiu būti sveikas“. Projektą finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Šiais metais projekto vykdytojai ypatingą dėmesį skiria ne tik sveikos gyvensenos idėjų sklaidai mokyklos mikrorajono bendruomenėje, bet ir ugdo poreikį turiningiau, įdomiau, sveikiau ir judriau praleisti laisvalaikį.

Progimnazijos pradinių klasių mokiniai, tėveliai ir mokytojos dalyvavo Judriosios savaitės renginiuose.

Judrioji savaitė – puiki proga smagiai pasportuoti ir su draugais linksmai praleisti laiką. Šią savaitę mokiniai ne tik aktyviai judėjo, bet ir daug sužinojo apie fizinio aktyvumo reikšmę žmonių sveikatai.

Rugsėjo 24 dieną „Žemynos“ progimnazijos pradinių klasių mokinukai, pasikvietę gausų būrį mažųjų draugų iš lopšelių darželių „Nykštukas“ ir „Kastytis“, dalyvavo Judriosios savaitės mankštoje ir bėgime.

Stadione visus pasitiko deivė Žemyna. Skambanti muzika kvietė linksmai mankštelei ir greitam bėgimui. Progimnazijos direktorius R. Grilauskas palinkėjo bėgti drąsiai, draugiškai ir neparklupti.

Šventė mirgėjo spalvomis, nes jai mažieji sportininkai ruošėsi iš anksto. Vaikai gamino spalvotas vėliavėles, žemės spalvomis puošė raides. Prie starto linijos išsirikiavo raidės „Žemyna“, o už jų ugdytiniai iš lopšelių darželių ir pradinių klasių mokinukai su savo mokytojomis. Davus starto signalą, visi smagiai mojuodami vėliavėlėmis bėgo nurodytą distanciją . Po finišo šokių mokytoja Renata Rakašienė pakvietė linksmai mankštai. Buvo smagu mankštintis šokio ritmu.

Vaikai įsitikino, kad bėgti ir mankštintis ne tik sveika, bet ir smagu.


Projekto „Aš noriu, turiu ir galiu būti sveikas“ vadovė Palmyra Šimaitienė

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: