Linos Kovalevskienės nuotr.

Judumo savaitei skirtas žygis

Ignalina kasmet prisijungia prie Europos judumo savaitės (09.16-22), kurios šių metų tema ir šūkis – ,,Bendrauk lengviau“, ,,Judėk laisviau“! Ta proga organizuojami žygiai ir judėjimo akcijos. Rugsėjo 17 dieną praeiti 10 km Ceikinių ,,karpatais“ kvietė Ignalinos rajono turizmo informacijos centras, rugsėjo 22 dieną 13 val. Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia smagiai praleisti laiką žygiuojant Palūšės apylinkėmis, taip pat dalyvauti Judumo akcijoje ir laimėti prizų.

Savivaldybės administracija dėkoja toms šaunioms moterims, kurios neišsigando pirmadienio vakarą prapliupusio lietaus ir atėjo prie Igno ir Linos skulptūros nusiteikę žygiuoti ir puikiai praleisti laiką. Valandą trukęs žygis su šiaurietiško ėjimo lazdomis buvo skirtas daugiau bendravimui, maloniam pasivaikščiojimui nei sportui. O jo tikslas – ieškoti tikrų ir netikrų grybų, pasigrožėti mišku ir ežerais. Buvo viena kita gera grybautoja, pastebėjusi iš samanų kyšančių voveraičių, bet užtai kiek gražių medinių grybų palei Mekšrinio ežeriuką prisižiūrėta ir šalia jų prisifotografuota.  Aplankytas paminklas žydų nužudymo vietai atminti. Viena drąsuolė netgi nueiti į ežere plaukiojančią salą pabandė. Šiaip jau geriau ten neiti, sala visgi plaukiojanti ir kojos ten gali giliai prasmegti!

Salelėje tarp Paplovinio ežero tilto žygio dalyvės išgėrė arbatos, buvo išdalintos dovanėlės. Kas daugiausia tikrų grybų rado? Kas medinius suskaičiavo (o jų iš viso net 28)? Kas Judumo savaitės šūkį atsiminė? Visoms žygio dalyvėms atminimui – magnetukai su Ignalinos vaizdu.

Dar kartą visoms dėkojame už smagiai praleistą laiką, malonų bendravimą ir gerą nuotaiką!

Linos Kovalevskienės nuotr.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: