Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-06

,,Juodasis sąrašas“ Lietuvoje – tuo pat metu, kaip ir JAV

JAV vis dar rodomas antrasis kultinio serialo ,,Juodasis sąrašas“ sezonas nuo rytdienos, gegužės 7 dienos, bus pradėtas transliuoti ir Lietuvoje. Pirmas sezonas JAV sumušė žiūrimumo rekordus, pritraukdamas beveik 15 milijonų amerikiečių prie televizijos ekranų. Auksiniams gaubliams nominuotas serialas per BTV bus rodomas keturias dienas per savaitę, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 18.25 val.

Praėjusių metų hitu tituluojamo serialo antras sezonas nenuvylė JAV žiūrovų. Pagrindinio personažo dinamiškumas, istorijos posūkiai, manipuliacijos virsta ištisu psichologiniu žaidimu, kuris išlaiko žiūrovo dėmesį iki paskutinės minutes.

Pagrindinis serialo personažas Reimondas Redas Redingtonas (aktorius Jamesas Spaderis) yra buvęs vienas ieškomiausių FTB nusikaltėlių, tačiau jis nusprendžia nebesislapstyti ir bendradarbiauti kartu su FTB. Sutikdamas bendradarbiauti ir padėti suimti pavojingus nusikaltėlius bei teroristus, pareiškia, kad kalbės tik su Elizabet Kin, FTB naujoke analitike. Jis FTB pateikia „juodąjį sąrašą“ – sąrašą garsių teroristų ir nusikaltėlių, apie kuriuos pasaulis nė nenutuokia. Redingtono padedamas FTB ima darbuotis ir trumpinti sąrašą.

Pagrindinį vaidmenį atliekantis Jamesas Spaderis ,,The Time“ patvirtino, kad žiūrovai, anksčiau nežiūrėję serialo, gali lengvai įsilieti į veiksmą, nes kiekviena serija nereikalauja išankstinio susipažinimo su istorija.

Jamesas Spaderis ,,Entertainment Weekly“ pripažino, kad ruošdamasis serialo filmavimui jis semiasi įkvėpimo iš labai įvairių dalykų. Tai gali būti muzikos kūrinys arba aplankyta vieta, sūnui perskaityta knyga ar įdomus straipsnis laikraštyje.

Dusyk nominuotas Auksinių gaublių geriausio draminio serialo aktoriaus nominacijoje už serialą ,,Juodasis sąrašas“ ir tris kartus kartus geriausiu aktoriumi pripažintas Emmy apdovanojimuose Jamesas Spaderis mėgsta žemiškus malonumus. Jis mėgaujasi puodeliu šiltos arbatos, pasivaikščiojimais lyjant bei pašnekesiais su draugais. Laisvu laiku užsiima joga ir leidžia laiką su sūnumis.

Dešimt įvairiausių apdovanojimų gavusį „Juodąjį sąrašą“ transliuojantis kanalas NBC patvirtino, jog bus kuriamas ir trečias sėkmingo serialo sezonas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: