Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-12

„Juodų kačių” aktorė Indrė Pivoraitė: „Nereikia bijoti paleisti smurtautojo vyro”

,,Ką pradėjai – tą ir baik. Reikia eiti iki galo. Negali nuleisti rankų“, – toks aktorės Indrės Pivoraitės (23m.) gyvenimo kredo. Vilniuje gimusi ir užaugusi aktorė, LNK seriale ,,Juodos katės’’ įkūnija Urtę, gyvenimo draugo Valdo mušamą merginą.

Jau būdama maža mergaitė Indrė dainavo, šoko, su mama rengė koncertus. Paklausta, kodėl nusprendė rinktis aktorystės studijas, mergina prisipažino: ,,Norėjau viską sujungti į visumą“. Savo sprendimu nesigaili, 2014 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji įgijo kino aktorės specialybę.

Indrė Pivoraitė yra ne tik puiki aktorė, bet ir šokėja, choreografė, atlikėja, laidų vedėja. Mergina gali didžiuotis Europos gatvės šokių čempionės titulu. Ji keturis kartus tapo Lietuvos hip hop šokių čempione, pernai buvo pripažinta geriausia modernaus šokio atstove. Aktorė išduoda, jog jai artimiausias šokio amatas. ,,Jaučiu save daugiau šokyje, po to aktorystėje, nors vaidinti labai noriu“.

Pasak aktorės, įkūnyti Urtės personažą seriale ,,Juodos katės’’ buvo gana sunku. ,,Jauna, graži mergina, tačiau auka. Tai – skaudi tema. Moterys jaučia prievartą, smurtą. Jos myli smurtautojus vyrus, bet nežino kodėl. Nereikia bijoti paleisti smurtautojo vyro “. Ievos Pivoraitės nuomone, žmonėms vertėtų žiūrėti šį serialą, nes jame daug gyvenimiškų tiesų. Ji tikisi, kad merginos, pažiūrėjusios serialą, nuspręs keisti savo gyvenimą.

Nuo mažens būdama scenoje atlikėja pripažįsta, kad nuoširdumas tiesiog būtinas aktoriui. Ji dėkinga, kad filmuodamasi seriale išmoko dirbti filmavimo aikštelėje.

,,Noriu būti gera mokytoja vaikams. Nuo trylikos metų mokau šokti ir vaidinti kitus“, – apie savo ilgalaikius kūrybinius tikslus kalba aktorė Indrė Pivoraitė.

,,Juodos katės“ su Indre Pivoraite – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21val. per LNK.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: