„JUOKIS-2023“ Molėtuose ir Utenoje

Vasario 5 d., sekmadienį,  13 val. Molėtų kultūros centre, o 17 val. Utenos kultūros centre vyks  humoro grupių šventė „JUOKIS-2023“. Naujas programas rodys trys humoro kolektyvai  iš  Aukštaitijos ir Dzūkijos. 

Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Programoje „Išmanieji“ juokiamasi iš žmonių susvetimėjimo, sumaterialėjimo, perdėto naujų technologijų vaikymosi. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia  šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

Publikos pamėgtas BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) rodys „Likimo ironiją“. Ugningosios moterys tikins, kad visur gerai, kur mūsų nėra. Pasirodyme gausu muzikos, žinomų dainų parodijų (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

Dzūkų  garbę  gins MTV   iš  Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė). Scenoje matysime „Meilės kibirkštis“ – vykusius pasišaipymus iš netikusių  žmonių  tarpusavio  santykių, iš noro bet kokia kaina pasiekti savo laimę. Tarp talentingų moterų išvysime ir vyruką iš Suvalkijos.

Šventės programą paįvairins  humoristas Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris dovanos naujausių satyrinių eilėraščių ir  epigramų puokštę.

Rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog aukštaičiai dar nepamiršo juoktis.

Juokimės kartu!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: