Juostoje „Skandalas“ – pasaulį sukrėtusio „#MeToo“ judėjimo istorija su M. Robbie ir N. Kidman

Prieš kelis metus pasaulį sukrėtė žymaus Holivudo prodiuserio Harvey Weinstein’o byla – įtakingą kino pasaulio atstovą nederamu seksualiniu elgesiu bei prievarta apkaltino beveik 100 moterų. Šitaip ėmė formuotis judėjimas „#MeToo“, kuris atsigręžė į seksualinio priekabiavimo bei prievartos prieš moteris problemą. Tačiau metus prieš tai, 2016-aisiais, JAV nuskambėjo ne ką mažiau šokiruojanti istorija, kurią juostoje „Skandalas“ TV3 žiūrovai išvys jau šį vakarą.

Tikrais įvykiais paremta bei „Oskarą“ laimėjusi biografinė juosta su Nicole Kidman, Margot Robbie, Charlize Theron ir kitomis garsiomis aktorėmis nepaliks abejingų bei geriau padės suprasti tai, ką patiria seksualinio priekabiavimo aukos.

H.Weinsteino byla 2017-aisiais sukrėtė kino pasaulį, o metai iki to, panašus skandalas sudrebino ir JAV žiniasklaidos atstovus. Garsi „Fox News“ žinių vedėja Gretchen (akt. Nicole Kidman) nebeiškenčia nuolatinio televizijos vadovo spaudimo ir jo nederamo seksualinio elgesio bei nusprendžia paduoti jį į teismą. Deja, iš pirmo žvilgsnio panašu, kad Gretchen pralaimės – teisme netrukus visi jos įrodymai paneigiami…

Tačiau pasirodo, kad viskas nurimsta tik tam, kad grįžtų su kaupu. Netrukus į dienos šviesą savo istorijas ima kelti ir kitos nuo vyro nukentėjusios moterys. Galiausiai televizijos vadovo nekaltumu suabejojama tada, kai viena populiariausių to meto JAV televizijos laidų vedėjų patvirtina, kad patyrė tą patį, ką ir kitos jo aukos.

Ar to užteks, kad teisingumas nugalėtų? Koks likimas laukia vadovo? Ką atskleis jo aukos?

Tikrais įvykiais paremtas filmas „Skandalas“ apie „#MeToo“ aukas – jau šį vakarą, 21.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: