Juozas Statkevičius: „Kai jau būsiu impotentas madoje, eisiu į politiką“

Menininkų, pramogų pasaulis ir politika. Ar šie pasauliai, kurie sukasi ant skirtingų ašių, susiduria tik pramoginėse laidose, kai reikia pasidalinti nugirstais gandais ir protingai pasamprotauti apie kokį nevienareikšmišką politinį sprendimą? O gal menininkai kalbasi su politikais ir siūlo idėjas, kaip šie galėtų geriau juos suprasti? Ar menininkai galvoja apie politiką ir politikus, kurių sprendimai lemia jų mokamų mokesčių dydį, gydymo paslaugų kainą ir pensiją?

Tokias temas žinomiausias ir populiariausias lietuvių dizaineris Juozas Statkevičius aptarė duodamas išskirtinį interviu „Info komentarams“ su Indre Makaraityte.

Dizaineris, kuris netrukus pristatys savo naujausią kolekciją, pateikia daug netikėtų įžvalgų, kodėl ilgai nesidomėjo tuo, kas vyksta Lietuvoje ir kodėl kasdienės Lietuvos politinės aktualijos jam tampa vis svarbesnės. Natūriniai mainai – taip, kaip Lietuvos kaime ne visai žiloje senovėje – šiuo metu gyvena menininkai ir šioje grandinėje viena didelė grandis – politikai.

Rengęs ne vieną Lietuvos politiką, kūręs jam stilių, neretai mūsiškius Seimo narius lyginantis su Didžiosios Britanijos parlamentarais bent aprangos ir stiliaus požiūriu, J.Statkevičius sako, kad į politiką eis nebent tik tada, kai nieko nebegalės padaryti mados sferoje.

„Kai jau būsiu impotentas madoje, eisiu į politiką“, – sako J.Statkevičius.

Apie meną ir politiką bei menininkų kasdienybę realiame gyvenime, kuriame reikia mokėti mokesčius, bendrauti su valdininkais ir kartais tenka net susirgti – pokalbis su Juozu Statkevičiumi „Info komentaruose“ – šio trečiadienio vakarą 19.30 val. ir 21 val. per Info TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: