Arvydo Gudo nuotr.

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia į pikniką

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia įprasminti aktyvų metų darbą ir smagiai uždarant teatro sezoną, kartu pasitikti atostogas. Visi mylintys sceną birželio 12 d. laukiami jau tradicija tapusioje, trečius metus Paliūniškio dvaro sodyboje rengiamoje sezono uždarymo šventėje – „Teatro piknike“!

Pikniko dalyvių lauks koncertinė programa ir įvairios veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems: magiškų zefyrų kepimas, aktorinio grimo ir butaforijos gamyba, tradicinis vaikščiojimas lynu, gardžiausių blynų kepimas, smagios sporto rungtys, „Gym+“ Combat treniruotė ir dar daug kitų žaidimų ir pramogų.

Svarbu, kad piknikas būtų ne tik smagus, bet ir patogus, dėl to rekomenduojame pasiimti pledą, užkandžių, gėrimų, saulės akinius, kepurę arba lietpaltį ir botus (sekite orų prognozes), priemones nuo uodų bei kelis eurus, jei norėsite paragauti „Solidarumo kavos“ ruošiamų naujų vasarinių gėrimų.

„Po darbingo sezono, premjerų, sunkios ir malonios kasdienybės ateina metas poilsiui. Pasitinkant vasaros atostogas labai gera dar kartą pasižiūrėti vienas kitam į akis, apsikabinti ir tiesiog pabūti kartu. Linkiu, kad per atostogas, trumpas ar ilgas, pasiilgtume vienas kito ir lauktume naujo teatro sezono pradžios!“ – visus prie pikniko kviečia prisijungti Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Antanas Venckus.

„Teatro pikniko“ dalyviai laukiami birželio 12 d. (sekmadienį) 14 val. Paliūniškio dvaro sodyboje (Vabalninko gatvė 1, Paliūniškio k.). Dėl riboto vietų skaičiaus stovėjimo aikštelėje, kviečiama atvykti į pikniką dviračiais. Renginys nemokamas, tad belieka pasiruošti tikram piknikui ir atsinešti gerą nuotaiką!

Nepraleiskite progos prisiminti pralėkusio teatro sezono įvykių, spektaklių, vaidmenų pokalbio ir meno teikiamo džiaugsmo drauge su Juozo Miltinio dramos teatro ir Panevėžio muzikinio teatro kūrybinėmis komandomis!

Renginio partneriai: Panevėžio muzikinis teatras, futbolo klubas „Panevėžys“, sporto klubas „Gym+“, animatoriai „Pasaka be galo“, „Solidarumo kava“.

Renginio rėmėjai: Paliūniškio dvaro sodyba, „Kalnapilio-Tauro grupė“.

 

Juozo Miltinio dramos teatro inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: