AINA TV - TV laidos - 2015-05-15

Jurgis Didžiulis apie antrąjį radijo singlą: „Patys susikuriam savo demonus“

Šiemet debiutinį solinį albumą „Intro/Extro“ pristatęs dainininkas Jurgis Didžiulis kartu su dviem remiksais išleidžia antrąjį radijo singlą „Do You Own Your Demons?“. Kūriniai šią savaitę pasiekė Lietuvos radijo stotis.

„Do You Own Your Demons?“ – viena piktesnių dainių albume apie tai, kaip žmonės (o ypač „įžymybės”) dažnai sukuria viešas personas arba alter-ego, kurios vėliau užvaldo tikruosius gyvenimus. Patys susikuriam savo demonus, klausimas, kas kam tarnauja – tu savo įvaizdžiui ar jis tau“, – dainos mintį atskleidė Jurgis Didžiulis.

Kartu su radijo singlu „Do You Own Your Demons?“ pristatomi du jo remiksai. Vienas jų Kristupo Jasiulionio, pseudonimu Chris Metric, kūrinys laimėjo Jurgio Didžiulio kartu su „ZIP FM“ organizuotą konkursą. Su remikso kūrėju sėkmės atveju muzikantas pažadėjo pasidalinti uždarbiu 50/50. Antrasis kūrinys yra įtaigi Justo Kulikausko, pseudonimu Kulifornia violoncelinė versija.

Singlas „Do You Own Your Demons?“ taip pat pristatomas kartu su vaizdo įrašu, nufilmuotu Jurgio Didžiulio albumo „Intro/Extro“ pristatyme menų fabrike „Loftas“, kurį lydėjo įspūdinga šviesų instaliacija. Pirmasis radijo singlas iš šio albumo buvo „Skin“.

Jurgis Didžiulis teikia ypatingą reikšmę visuomeninėms idėjoms ir yra nusiteikęs paveikti vartojimo bei vertinimo sampratą. Todėl albumu „Intro/Extro“ dainininkas dalinasi nemokamai, bet ragina žmones sąmoningai už muziką atsiskaityti pagal savo norus ir galimybes. Albumą galima parsisiųsti iš interneto svetainės www.introextro.lt.

Jurgis Didžiulis taip pat groja vietose, kuriose nebūtinai finansiškai apsimoka, tačiau verta pasirodyti. Artimiausias toks koncertas vyks rytoj, Gatvės muzikos dieną Kijeve kartu su grupėmis „Skamp“ ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Muzika jie išreikš savo palaikymą Ukrainos žmonėms.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: