AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Justas Džiugelis atsakys į visus panevėžiečių klausimus

Parlamentaras Justas Džiugelis Panevėžio gyventojus kviečia į susitikimą, kuriame aptars esamą socialinės apsaugos padėtį, papasakos apie naujus, ypatingai svarbius projektus ir diskutuos reikia ar ne baimintis permainų.

Neįgaliojo vežimėlyje judantis J. Džiugelis nuo ankstyvos vaikystės serga raumenų atrofija. Tačiau liga netrukdo jam siekti svajonių. 31-erių vyras buvo įkūręs verslą. Vėliau, atsidūręs ties mirties slenksčiu, nusprendė visas jėgas skirti visuomenei naudingam darbui ir įkūrė visuomeninę organizaciją, kurios pagrindinis tikslas buvo negalios paliestų vaikų ir jaunimo problemų sprendimas bei talentų išlaisvinimas.

Tuo pat metu pats J.Džiugelis vis plėtė savo galimybių ribas – šoko su parašiutu, apvažiavo Lietuvą vežimėliu. Sunku net įsivaizduoti, kiek valios ir jėgų jam kainavo šie iššūkiai, tačiau Justas niekada nedejuoja ir nenustoja siekti tikslo.

Dabar svarbiausias Seimo nario tikslas – pakeisti Lietuvos neįgaliųjų ir kitų socialiai pažeidžiamų žmonių gyvenimą: suteikti galimybę dirbti, gauti valstybės paramą ir paslaugas, reikalingą gydymą ir pagalbą ne tik patiems neįgaliesiems, bet ir jų šeimoms bei artimiesiems.

Nors Lietuvoje dar daug biurokratijos, kuri gerokai prailgina įstatymų priėmimo procesus, nemažai svarbių įstatymų projektų jau pasiekė finišo tiesiąją. Apie juos ir tai, kodėl nereikia bijoti pertvarkų J.Džiugelis kviečia kalbėtis susitikime – diskusijoje, kuri vyks penktadienį, kovo 15 d. 16 val. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Tarybos komitetų posėdžių salėje (104 kab.), (Laisvės aikštė 20. Įėjimas iš Vilniaus g. pusės).

„Laukiu visų, kurie yra žingeidūs, aktyvūs, nori žinoti ir naudotis savo teisėmis, turi idėjų ar klausimų, net ir sudėtingų, į kuriuos būtinai atsakysiu“, – žada Seimo narys.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button