Justė Žičkutė su seserimi Rasa pirmą kartą susitiks televizijoje

Puikiai žiūrovams pažįstama LNK laidos KK2  vedėja Justė Žičkutė su seserimi Rasa pasiryžo iššūkiams – stačia galva nėrė į suktų klausimų ir smagių užduočių BTV televizijos žaidimą „Protas ir jėga”. Jį televizijos žiūrovai išvys jau šį šeštadienio vakarą 19.30 val..

„Justė yra pramoga, o aš šeimoje atstovauju švietimo sritį”, – prisipažino Rasa ir užtikrintai sėdo į kėdę šalia laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus. Jos seseriai, KK2 vedėjai Justei Žičkutei , teko išbandyti ne vieną smagią ir intriguojančią Dalios Belickaitės parengtą užduotį.

Nors prie kamerų Justė yra pripratusi ir jaučiasi tikrai laisvai, stovėdama šalia sesers prisipažins: „Šį vakarą aš labai jaudinuosi. Ir už save, ir už sesę. Mes niekada kartu nebuvome televizijoje”.

Laidos vedėjas Rolandas Mackevičius išprovokuos Rasą atviriems pokalbiams. Mergina prisipažino, kad nežiūri sesers vedamų laidų: „Tuo metu dažniausiai būnu moksluose”. Justė į tokį sesers pareiškimą sureaguos itin emocionaliai.

Seserų Žičkučių komandai šeštadienį 19.30 val.  BTV eteryje teks susikauti su aktorių duetu Šarūnu Banevičiumi ir Deividu Breive


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: