Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-12-28

Justinas Jankevičius apie Petrą Gražulį: „Šoumeno talento iš jo neatimsi“

Šiandien TV3 aktualijų laida „Karštai su tv3.lt” bus itin smagi, jos tema – metų nominacijos. Sužinosime, kurie politikai laimėjo Metų skandalo, Metų pokšto, Metų nesėkmės ir Metų pergalės nominacijas. Nominacijas aptars komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Ypač daug diskusijų tarp laidos svečių sukėlė Metų skandalo nominacija, kurią laimėjo garsus politikas Petras Gražulis.

„Ar jis tyčia rengia tuos skandalus, ar toks jo būdas patraukti rinkėjus?“, – klausė svečių laidos vedėjas ir portalo tv3.lt vyr. redaktorius Artūras Anužis.

„Iš Petro neatimsi nuoširdumo. Jis elgiasi taip, kaip jis elgiasi. Jis nėra politikas, jis yra reiškinys. Jis yra reiškinys kaip cepelinai Palangoje už 2.99 ar šeimyninė pica už pusę kainos“, – kalbėjo komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas.

„Jei nori būt politiku, turi mylėt žmones. Einate gatve, pamatote laidotuvių procesiją. Kiek iš jūsų prieinate, paguodžiate? Kiek iš jūsų ateinate į vestuves, čiumpat jaunąją ir šokate? O Gražulis taip elgiasi. Jei tikrai nuoširdžiai rūpiniesi žmonėmis, jie atsidėkoja. Na, keli tūkstančiai, bet jų užtenka“, – taip komunikacijos ekspertas aiškino P. Gražulio rinkiminę taktiką.

Justinas Jankevičius pritarė Mindaugui: „Visiškai pritarčiau, Petras ne kartą įrodė, kad labai myli žmones – ir vyrus,  ir moteris“, – pokštavo Justinas.

„Jis natūralus talentas. Jis nevaidina, jis išjaučia. Išjaučia ašaras, emocijas. Aš žaviuosi kaskart žiūrėdamas. Šoumeno talento iš jo neatimsi“, – sakė J. Jankevičius.

Apie tai, kas laimėjo kitas nominacijas, bei šmaikštūs jų aptarimai ir smagios diskusijos – šiandien, 19.30 val. laidoje „Karštai su tv3.lt“ per TV3! Laidą taip pat galite stebėti internete – tv3.lt ir per TV3 Play.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: