Image by Francesco Romeo from Pixabay

Ką būtina žinoti prieš siunčiant siuntas į Europą

Dabar siuntų gabenimas yra plačiai siūloma ir naudojama paslauga. Į Europos šalis jos vežamos vilkikais, o jų asortimentas neišpasakytai platus – tai ir gėrimai, ir maisto, ir pramoninės prekės, ir buities prietaisai. Siuntos pristatomos, laikantis principo – nuo durų iki durų, kas yra labai patogu klientams ne tik dėl patrauklių kainų, bet ir dėl sutaupyto laiko.

Kiek laiko gali užtrukti tarptautiniai siuntų pervežimai?

Į šį klausimą vieno ir konkretaus atsakymo negali būti, nes siuntų pervežimo trukmė didele dalimi priklauso nuo atstumo iki tos vietos, kur reikia pristatyti siuntą. Vienos siuntos adresatą gali pasiekti per dieną ar dvi, o jeigu ji gabenama į Ispaniją – gali keliauti net savaitę. Greičiausiai siuntos adresatus pasiekia artimajame užsienyje, Skandinavijos šalyse. Ilgiausiai keliauja iki Pietų Europos šalių. Siuntos gabenamos ne tik iš Lietuvos į Europos šalis, bet ir atvirkščiai. Jeigu siuntą norite išsiųsti šventiniu laikotarpiu, atminkite, jog tai reikia padaryti kuo anksčiau, kad siuntos gavėjai galėtų jos sulaukti laiku, o ne po švenčių, nes tuo metu siuntų kiekis padidėja trigubai, gal net dar daugiau.

Ką turėtų atlikti siuntos siuntėjas, kad ji išliktų kokybiška iki jos įteikimo gavėjui?

Pats svarbiausias dalykas yra patikimas siuntos įpakavimas, būtina garantuoti, kad siuntinys būtų įvyniotas į kokybišką apsauginę medžiagą, o pati pakuotė turi būti labai patvari ir sandari, kad transportavimo metu ji išliktų nepažeidžiama. Labai gerai yra pasirūpinti, kad tuščios siuntinio ertmės būtų užpildytos medžiaga, apsaugančia siunčiamus daiktus nuo judėjimo pakuotės viduje. Tai ypač pravers, jei siunton įdėsite trapius, dūžtančius daiktus.

Be to, siūloma neatsisakyti ir papildomų apsaugos priemonių, atskirai apvynioti minkšta medžiaga atsikišusias siunčiamų daiktų dalis, pavyzdžiui, skulptūrėlių galūnes, keramikinių ar stiklinių indų ąseles ir pan. Taip pat ant siuntos labai aiškiai turi būti užrašytas ne tik gavėjo, bet ir siuntėjo adresai, praverstų ir kiti kontaktiniai duomenys, kad atsiradus neaiškumams būtų galima juos išsklaidyti. O jeigu siunčiate labai vertingą daiktą, tai tikrai būtų pravartu jį apdrausti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: