Ką padovanoti artimiesiems, kai atrodo, jog šie jau turi viską?

Greičiausiai kiekvienas pažįstame tokį žmogų, kuris, paklaustas, ko nori dovanų tam tikra proga, nuolat sako, jog jau turi viską, todėl šiam nieko nereikia. Žinoma, tai tik dar labiau apsunkina daugelį asmenų, kadangi nupirkti kažką vis tiek norime. Tuomet kyla klausimas – ką padovanoti tokiems žmonėms, kurie atrodo, jog jau turi viską? Ypatingai tuomet, jei esamas biudžetas yra ganėtinai ribotas, tad tikrai negalime sau leisti naujo automobilio ar panašių itin prabangių pirkinių. Nereikėtų sunerimti, kadangi galimybių išties daug. Dabartinė rinka siūlo įvairių prekių bei paslaugų, kurių, mylimas žmogus, tikrai nebus spėjęs išbandyti.

Pramogos bei įvairios veiklos

Jeigu nerimaujate dėl to, ką reikėtų nupirkti viską turinčiam žmogui, galbūt reikėtų imti svarstyti kiek kitu kampu. Juk neprivalote pirkti tam tikro daikto – tokiam asmeniui patiks ir kokia nors veikla. Pramogos visuomet yra geras būdas pradžiuginti mylimus žmones. Tad, belieka apsvarstyti tai, ką artimasis mėgsta, o gal iki šiol nė nėra išbandęs. Kai kuriems tai bus apsilankymas teatre, vakarienė naujame restorane, o kitiems – šuolis iš parašiuto. Galimybių išties daug, bet tik Jūs geriausiai pažįstate sau artimą žmogų.

Dovanų čekis

Nors atrodytų, jog kai kurie žmonės iš tiesų turi viską, tikėtina, kad tam tikri daiktai ar pramogos šiems vis tiek bus reikalingi vėl ir vėl. Taigi, tokiam asmeniui galite nupirkti kokį nors dovanų čekį. Tai gali būti drabužių parduotuvės ar buitinių prekių kuponas. Kita vertus, kai kuriuos žmones sužavės ir SPA malonumų galimybė. „NoriuNoriuNoriu“ dovanų čekis gali tapti puikia staigmena mylimiems žmonėms. Jums nereikės pergyventi dėl to, kaip išrinkti jiems geriausią pasiūlymą – mat šie galės įgyvendinti tai patys.

Sentimentalios dovanos

Labai dažnai žmonėms, teigiantiems, jog turi viską, itin patinka tam tikros sentimentus keliančios dovanos. Tai galėtų būti tam tikra įrėminta nuotrauka ar gražiausių judviejų momentų albumas. Galbūt tai pirmojo Jūsų susitikimo atkartojimas ar mėgstamiausios veiklos, kurias darėte prieš daugelį metų? Jeigu puikiai žinote, jog kažko, ką anksčiau asmuo mėgo, šis nebandė jau labai ilgą laiką – to atkartojimas gali būti itin gera dovana. Tai sukels sentimentus, privers atsiminti gražiausias gyvenimo akimirkas bei šias patirti iš naujo. Tad, kas galėtų būti geriau tiems, kurie teigia, jog jau turi išties viską? Jeigu manote, jog artimam žmogui tikrai patiks tokia dovana, tuomet belieka pasukti galvą, kaip šią perteikti. Tačiau, galime garantuoti, jog tai sukels puikius prisiminimus, juoką ar net ašaras bei taps kur kas labiau įsimintinu įvykiu, nei tam tikro daikto pirkimas. Tad, nepergyvenkite ir imkite svarstyti dėl pačią dovaną supančių smulkmenų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: