Pixabay nuotr.

Ką reikia žinoti apie išmaniojo telefono ekrano apsaugą?

Jei ką tik išleidote didelę pinigų sumą pirkdami naują išmanųjį telefoną, tikėtina, kad norite nusipirkti priedų, kad apsaugotumėte įrenginį ir išlaikytumėte nepriekaištingą jo būklę. Jeigu jau įsigijote telefono dėklą, galbūt svarstote ir savo išmaniajame telefone uždėti ekrano apsaugą. Žemiau pateikiamos priežastys, kodėl ekrano apsauga yra naudinga.

Sumažina akių įtampą

Ekrano apsaugos su matiniu paviršiumi sumažina atspindžius ir išsklaido akinimą. Šios antirefleksinės (AR) ekrano apsaugos išlenkia šviesą, todėl mažiau akinimo ir atspindimos šviesos – tiek iš paties išmaniojo telefono, tiek iš aplinkos, pvz., saulės spindulių. Šviesos panaikinimas pagerina ekrano matomumą ir sumažina poreikį prisimerkti norint pamatyti, kas rodoma ekrane.

Apsaugo nuo nešvarumų kaupimosi

Dėl nuolatinio naudojimo išmanieji telefonai kaupia bakterijas. Kai kurios ekrano apsaugos turi antimikrobines savybes, įterptas į stiklą, kurios pašalina bakterijas iš ekrano. Be to, kai kurios ekrano apsaugos taip pat turi dulkes atstumiančią paviršių.

Ekrano apsauginės plėvelės taip pat turi paviršiaus dangą: lipofobinį sluoksnį, kuris apsaugo nuo natūralių pirštų aliejų, besikaupiančių ant ekrano, ir hidrofobinę dangą, kuri atstumia vandenį.

Užtikrina privatumą

Kai kurios ekrano apsauginės plėvelės turi atspalvį primenančią dangą, kuri užtikrina, kad ekraną matytų tik priešais ekraną esantis žmogus. Kai į ekraną žiūrima kitu kampu, viskas, ką žmogus matys, yra tamsintas ekranas – puikus būdas apsaugoti nuo smalsių akių.

Apsaugo nuo nusidėvėjimo

Dauguma naujų išmaniųjų telefonų modelių turi atsparesnį stiklą. Nors jie yra atsparūs įbrėžimams, jie nėra atsparūs dūžiams. Ekrano apsauginės plėvelės naudojimas neužtikrins 100 procentų saugumo, kad ekranas nesulūžtų nukritęs, tačiau jis vis tiek suteikia papildomą apsaugos sluoksnį.

Apsauga išlaiko jūsų telefono vertę

Jei planuojate iškeisti telefoną į būsimą atnaujinimą arba parduoti jį, kad finansuotumėte naują išmanųjį telefoną, geriausia naudoti ekrano apsaugą. Net menkiausias taškelis ar įbrėžimas išmaniojo telefono ekrane žymiai sumažins jo vertę.

Apsauga tarnauja kaip veidrodis

Šalutinis atspindinčių stiklinių ekrano apsaugų pranašumas yra tas, kad jos gali būti veidrodžiai, kai išjungtas išmaniojo telefono ekranas. Nors tai neduos tiesioginės naudos jūsų telefonui, tai vienaip ar kitaip jums bus naudinga.

Nėra ko prarasti

Išmanieji telefonai yra brangūs. Nors internete yra daug ginčų, ar verta pirkti ekrano apsaugą, tikrai nėra ko prarasti. Maža kaina mainais už komfortą, patogumą ir ekraną, pilną mikroįbrėžimų, vis dar yra geras sprendimas. Platų ekrano apsaugų pasirinkimą rasite https://www.telefonubaterijos.lt/.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: