Kačių kraikas: 5 patarimai ieškantiems

Tinkamo kačių kraiko pasirinkimas gali būti rimtesnis darbas nei kada nors teko pagalvoti. Žinoma, kartą radus ir toliau siūloma naudoti tą patį. Ypač kai pamatote, kad gyvūnui jis tinka.

Jeigu šiuo metu esate paieškose, kadangi nežinote, kuris kačių kraikas yra pats geriausias – pateiksime Jums 5 patarimus, kurie, tikimės, paieškas padarys kur kas greitesnėmis.

  1.     Laikas kraiko priežiūrai.

Pirmas dalykas, kurį reikia nuspręsti – laiko tarpas, kuris bus skirtas kraiko priežiūrai. Rinkoje galima rasti sulimpančius kraikus ir tokius, kurie nesulimpa. Jeigu norite kraiką keisti kuo rečiau – tokiu atveju geriausiai pasitarnauja sulimpantis. Tiesa, ir jį reikia keisti kuo dažniau, kad pavyktų išvengti nemalonaus kvapo.

  1.     Katės buvimas ant kraiko.

Kai kurios katės kraike ne tik tuštinasi, tačiau ir miega bei leidžia laiką. Jeigu ir Jūs katė yra tokia – būtina investuoti į kokybę. Juk ilgą laiką gulint ant prastos kokybės kraiko – dažnai kailis tampa nebegražus, katę gali net išberti. Netaupykite.

  1.     Kvapo panaikinimas.

Dar vienas svarbus aspektas yra kvapo neutralizavimas, kuris šeimininkams yra vienas svarbiausių pasirinkimo aspektų. Tiesa, žiūrėkite, kad kvapą suteikiantys komponentai nebūtų labai aktyvūs, jų nebūtų labai daug. Juk jie yra sintetiniai ir tai gali nepatikti Jūsų gyvūnui.

  1.     Kainos kismas

Dar vienas svarbus aspektas renkantis yra kaina, kuri daugeliui šeimininkų yra prioritetas. Tiesa, reikia žiūrėti ne tik kainą, tačiau ir kaip ilgai vienas kraiko uždėjimas tarnauja. Galbūt verta mokėti brangiau, jeigu kraiką bus galima keisti rečiau? Tikrai taip. Juk keitimas – ne tik pinigai, tačiau taip pat ir Jūsų laikas. Sutaupyti galima palaukus akcijų. Tuomet kačių kraikas kainuoja pigiau.

  1.     Gamintojas ir atsiliepimai.

Galiausiai, renkantis visada siūlome remtis kitų žmonių komentarais, patirtimi, kuri gali padėti rasti tai, kas labiausiai tinka ne tik jums, tačiau ir Jūsų gyvūnui.  Geriausia info ieškoti forumuose, kadangi žmonės anonimiškai dažnai linkę pasidalinti realia patirtimi. O juk labai gerai, kai galima tiksliai žinoti kas ir kaip bei rasti kraiką, kuris bus naudojamas ilgus metus.

Viskas – dėl Jūsų geriausio draugo!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: