Kačių sterilizacija profesionalioje veterinarijos klinikoje

Morčius yra būdingas užaugusioms katėms ir sukelia daug rūpesčių tiek šeimininkui, tiek pačiam augintiniui. Kačių sterilizacija – tai saugi bei patikima procedūra, padėsianti išvengti su kačių dauginimosi instinktu susijusių rūpesčių. Skaitydami šį straipsnį sužinosite tai, ką yra svarbiausia žinoti apie sterilizacijos procedūras veterinarijos klinikose ir atrasite patikimus, Jūsų augintiniams padėti pasiruošusius veterinarijos specialistus.

Didžiausi sterilizacijos privalumai

Sterilizacija yra atliekama moteriškos lyties naminiams gyvūnams, dažniausiai katėms ir kalėms. Šia procedūra būtina pasirūpinti dar anksyvame augintinio amžiuje, kol lytiniai organai nėra subrendę pilnai. Tinkamiausias tam laikas yra nuo 6 mėnesių amžiaus. Svarbu ir tinkamai pasiruošti procedūroms – 12val prieš operaciją neduoti augintiams valgyti, po operacijos specialistas dar atlieka specialią apžiūrą.

Sterilizacija nėra kenksminga sveikatai, sterilizuotas gyvūnas, nors ir netenka galimybės daugintis, tačiau gali gyventi pilnavertį gyvenimą. Dažniausiai naminiams gyvūnams dauginimosi instinktas net nėra reikalingas, netgi priešingai – jis tik trukdo. Sterilizacija padės pašalinti šiuos sunkumus nepatiriant jokių kenksmingų šalutinių veiksnių.

Procedūras atlieka patyrę veterinarai, gerai išmanantys savo darbą, todėl galite būti užtikrinti teikiamų veterinarijos paslaugų kokybe. Viskas atliekama profesionaliai ir greitai, taip, kad būtų kuo patogiau gyvūnams ir jie nepatirtų žymesnio streso.

Profesionali kačių sterilizacija – greitai, patikimai, už nedidelę kainą. Kreipkitės į veterinarijos specialistus, kurie padės susidūrus su kačių auginimo rūpesčiais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: