Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-02-24

Kada auto nuoma yra geresnis pasirinkimas nei automobilio įsigijimas?

Tam, kad galėtume gyventi tokį gyvenimą, kokio ir norime, mums reikalingos įvairios priemonės. Ne išimtis ir susisiekimo klausimas: kiekvieną kartą, kai norite nuvykti į už kelių kilometrų esančią darbovietę ar už miesto esančią poilsiavietę, turite ieškoti būdo, kaip ten nuvykti. Automobilis gali būti puiki išeitis, ne tik šiais, bet ir kitais atvejais. Visgi prakalbus apie šią transporto priemonę, neretai iškyla klausimas: ką rinktis – jos nuomą, o galbūt įsigijimą? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šis klausimas – vienas iš tų, į kurį negalima pateikti vienareikšmiško atsakymo, tai galima padaryti tik įvertinus individualią situaciją. Taigi, šį kartą įvardinsime tuos atvejus, kuomet auto nuoma iš tiesų yra žymiai geresnis pasirinkimas nei automobilio įsigijimas.

Jei automobilis jums reikalingas ne kiekvieną dieną

Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas ne tik kiekvieną dieną, bet ir kelis kartus per dieną. Tačiau lygiai taip pat netrūksta ir tokių, kuriems šios transporto priemonės prireikia vos kelis kartus per mėnesį – tam, kad galėtų nuvykti į kitame mieste vykstančią konferenciją ar SPA centrą. Taigi, jei jus galima priskirti būtent šia kategorijai, jums tikrai neverta pirkti automobilio – auto nuoma galėtų būti kur kas pigesnis bei patogesnis variantas.

Jei nenorite skirti daug laiko bei dėmesio automobilio priežiūrai

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad automobilis yra vienas iš tų objektų, kuris patikimai tarnauja tik tuo atveji, jei jo priežiūrai yra skiriama pakankamai dėmesio, laiko ir energijos. Visgi nesunku pastebėti, kad didelė dalis žmonių (o ypač dailiosios lyties atstovių) kur kas mieliau rinktųsi jaukų pasisėdėjimą su draugais, knygos skaitymą, o galbūt tiesiog darbą, nei rūpintųsi automobiliu. Jei ir jūs esate vienas iš tų žmonių, auto nuoma yra kur kas geresnis pasirinkimas.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad jei jums ši transporto priemonė yra reikalinga ne taip jau ir dažnai, ir jūs tikrai nenorite skirti savo dėmesio jos priežiūrai, aut nuoma yra kur kas geresnis pasirinkimas. Tiesa, svarbu akcentuoti ir tai, kad nemaža dalis žmonių laikosi nuomonės, kad įsigytas automobilis yra investicija, kuri laikui bėgant atsiperka. Vis dėlto, nereikėtų būti tokiems optimistiškiems: nepamirškite, kad, jei automobiliu nesinaudosite kiekvieną dieną, tai gali tekti laukti tikrai ne vienerius metus, kol išleisti pinigais atsipirks. Juo labiau, kad automobilio priežiūra reikalauja įvairaus pobūdžio išlaidų (išlaidos kurui, išlaidos plovyklai, išlaidos draudimui, išlaidos valymo priemonėms ir t.t.), o tai tik dar labiau ilgina investicijos atsipirkimo laiką. Taigi, auto nuoma iš tiesų yra labai patrauklus pasirinkimas: patogus, ekonomiškas ir t.t. Na, o čia vertėtų užsukti kiekvienam, kurį domina net paties išrankiausio kliento lūkesčius galinti pateisinti auto nuoma.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: