Kai kurie politikai nuotolinių posėdžių metu užsimiršta esantys darbe

Dalyvauti posėdžiuose gyvai ar dirbti nuotoliniu būdu iš namų yra toks pat ir taip pat apmokamas darbas, tačiau pasitaiko kuriozų. Kai kurie politikai elgiasi taip, lyg būtų atsitvėrę nuo viso pasaulio. Dar praėjusios kadencijos finansų ministras Vilius Šapoka tiesioginės Vyriausybės posėdžio transliacijos metu užsirūkė, Panevėžio rajono tarybos narys Alfonsas Bakšys nusikeikė, Seimo narys Petras Gražulis ekrane pasirodė su apsinuoginusiu jaunuoliu, o trečiadienį rytinės Seimo posėdžio transliacijos metu konservatorius Kęstutis Masiulis pasirodė žemyn galva besiturškiantis vonioje ir besiskutantis barzdą. Pasirodo, jog šiam politikui 8 valanda ryto yra labai ankstus metas.

Ar visiems politikams nuotolinis darbas ir posėdžių transliacijos nepakišo kiaulės? Pasirodo būna visaip.

Darbas yra darbas

„Aukštaitijos“ rinkimų apygardoje į Seimą išrinkta Guoda Burokienė tikino per posėdžius sėdinti prieš kamerą lyg dalyvautų jame gyvai, neinanti į tualetą, nevalganti ir nesimaudanti. Politikė nusijuokusi vylėsi, kad jai panašių ekscesų nenutiks, nes esanti drausminga, bet sutiko, kad kai kurie politikai jaučiasi pernelyg atsipalaidavę.

Guoda Burokienė

Atsakingas naujokas

„Vakarinėje“ Panevėžio apygardoje rinkimus į Seimą laimėjęs buvęs Panevėžio vicemeras Deividas Labanavičius sakė, jog kaip Seimo naujokas yra labai susikaupęs ir drausmingas, tačiau prisipažino negalintis žinoti kokią šunybę gali iškrėsti šiuolaikinės technologijos. Anot jo, politikos senbuviai yra labiau atsipalaidavę ir būdami ne viešumoje užsimiršta esantys stebimi.

Deividas Labanavičius

Krapštė nosį

„Vienas dalykas, kad viešai nusiskuto barzdą, bet nebuvo apsikabinęs kito nuogo vyro kaip kitas Seimo narys Petras. Buvo keista tik, kad žemyn galva posėdžiavo. Tokių kuriozų buvo pakankamai. Prisimenu, kai Gediminas Kirkilas aiškino, o šone buvo išrikiuota gal dešimt viskio, brendžio ir kitokio alkoholio butelių“,- sakė „Nevėžio“ rinkimų apygardoje į Seimą išrinktas buvęs žurnalistas ir redaktorius Bronius Matelis bei prisipažino kartą ir pats pakliuvęs į dviprasmišką situaciją.

Bronislovas Matelis

Anot jo, vieno tokio nuotolinio posėdžio metu buvo pranešta, jog neveikia sistema ir skelbiama pertrauka, todėl jis neišjungęs kameros leido sau pasikrapštyti nosį, tačiau tai pateko į eterį.

„Norint to išvengti reikia anksčiau keltis ir pasiruošti darbui. Aišku, reikia laikytis etiketo, tačiau nori ar nenori, bet kartais įkliūni. Šį įvykį priėmiau linksmai: viešai nusiskuto žemyn galva“,- sakė B.Matelis.

Katė ir šuniukė

Panevėžio miesto tarybos opozicijos lyderė Gema Umbrasienė sutiko, kad dažnam politikui per nuotolines transliacijas teko pakliūti į keblias situacijas, ne išimtis ir ji pati, nes būnant namuose visko sukontroliuoti neįmanoma. Politikė neslėpė, kad keletą kartų už jos nugaros prašmėžavo katė, dar porą kartų nosį buvo įkišusi iš prieglaudos paimta šuniukė.

Gema Umbrasienė

Patikrina foną

Panevėžio socialdemokratų lyderis, verslininkas Ramūnas Vyžintas tikino į panašias situacijas nepakliūnantis, nes tiek į komiteto, tiek į tarybos posėdžius žiūrintis labai atsakingai.

Ramūnas Vyžintas

„Tvarkingai apsirengiu, susišukuoju ir net įjungęs kamerą pasižiūriu koks fonas yra už nugaros“,- sakė R.Vyžintas, o paklaustas ar nėra kilusi mintis nuotoliniame posėdyje sudalyvauti iš lėktuvo, atsakė, jog tai būtų paprasčiausia puikybė, o politikai turi elgtis pagarbiai.

Vyresniems atleistina

Konservatorė Jurga Girdzijauskienė padėkojusi Dievui, kad į panašias situacijas dar nebuvo patekusi. Prasitarė, kad visi esame žmonės ir visko gyvenime gali pasitaikyti. Politikė neslėpė, kad žemyn galva besiskutančio K.Masiulio nematė, tačiau sakė, jog panašius kuriozus vertinanti atlaidžiai, ypač jei į juos pakliūna vyresni žmonės.

Jurga Girdzijauskienė

Vaiko neužrakinsi

Judėjimo „Kartu“ atstovė Viktorija Polzunovaitė sakė, jog dirbant iš namų ir būnant su vaikais, o kartu ir juos prižiūrint visko gali atsitikti. Anot jos, argi yra smerktina, kai užsitęsus posėdžiui keturmetė dukra įbėga ir apkabina mamą. Juk vaiko vieno neužrakinsi. Politikės žodžiais, visai kas kita, kai tiesioginės transliacijos metu žmogus pasirodo apsinuoginęs, nors tai jo tiesioginis darbas.

Viktorija Polzunovaitė

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: