Tado Kontauto nuotr.

Kai kuriose Panevėžio gatvėse tamsu – nors į akį durk

Neprognozuojamai kylant energetikos kainoms žmonės ir net valdžios institucijos raginami taupyti elektrą ir kitus energetinius išteklius, o Panevėžyje Parko gatvėje gyvenantys žmonės jaučiasi sugrįžę į akmens amžių. Trumpėjant dienoms ir ilgėjant naktims miesto parko kaimynystėje gyvenantiems žmonėms net baugu išeiti į gatvę, nes ten nedega nė vienas šviestuvas. Į redakciją kreipėsi panevėžietė Sigita situaciją įvardino terminu: tamsu – nors į akį durk.

Pasak moters, visoje Parko gatvėje tamsiu paros metu nedega nei viena lempa, o anksti ryte skubant į darbą 5:45 val. vežantį autobusą neįmanoma nueiti iki autobuso stotelės. „Ir labai nejauku einant tamsoje išgirsti pašalinių garsų. Tik laiko klausimas kada padaugės Parko gatvėje vėl apiplėšimų, vagysčių, užpuolimų“, – teigia moteris.

Už Panevėžio miesto gatvių apšvietimą atsakingos savivaldybei pavaldžios „Panevėžio gatvių“ bendrovės apšvietimo tinklų padalinio darbų vadovas Vitas Šukys patvirtino, kad Parko gatvė tamsoje skendi bene tris savaites, tačiau, anot jo“ tokia pat situacija ir Kniaudiškių gatvėje.

„Keičiami stulpai, atramos, kabeliai, įrengiami LED šviestuvai. Mes su rangovais nekontaktuojame, o jie baigę darbus juos priduoda savivaldybei, o mes gavę nurodymą įjungiame apšvietimą“,- gana „argumentuotai“ paaiškino V.Šukys.

Pasiteiravus, visgi kada Parko gatvėje įsižiebs šviestuvai, V.Šukys tikino nežinantis ir pažadėjo nuvažiuoti į vietą ir pasikalbėti su rangovais. Anot jo, gal tai bus ateinančią savaitę, o galbūt ir vėliau…

Jei ir jūs pastebėjote negeroves, ar norite pranešti žinią ar pasidžiaugti, rašykite mums el. paštu info@aina.lt 

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: