Kaimynų pasiūlymui su džiaugsmu pritarta

Vasario 17 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje priimta Visagino savivaldybės tarybos narių grupė: Jevgenijus Šuklinas, Airida Drus, Ivanas Chomenko ir Viačeslavas Gotovskis. Jie atvyko su gražia idėja – kaimynams reikia bendrauti ir bendradarbiauti. Svečiai domėjosi pasikeitimais Ignalinoje ir savivaldybės vadovų vizija bei planais, taip pat atvežė gražią idėją ir pakvietė Ignaliną prisijungti prie Visagino jau kelintus metus organizuojamų Drakonų valčių varžybų („Dragon Race“).

Tai tarptautinis pramoginins-sportinis renginys, kuris vis populiarėja ir pritraukia vandens pramogas ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones. Lenktynėse varžosi įvairių įmonių ir įstaigų atstovų komandos, kurių tikslas buvo kuo greičiau įveikti numatytą distanciją. Lenktynės vyksta 20-ies vietų drakonų valtimis. Komandą sudaro 20 irkluotojų, 1 vairininkas laivo gale ir 1 būgnininkas laivo priekyje. Iš Kinijos atkeliavusi senas tradicijas turinti pramoga dabar vis labiau populiarėja pasaulyje.

Kaip sakė varžybų idėjos autorius, buvęs profesionalus sportininkas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, „geriausias bendravimas per sportą, o sporto turizmas – neužimta niša“. Drakonų valčių varžybas planuojama organizuoti Visagine, Ignalinoje, Zarasuose, Daugpilyje (Latvija) ir Braslave (Baltarusija), su kuriuo bendradarbiauja abi savivaldybės. Kaip minėjo meras Justas Rasikas, Ignalina eina į sportinį ir pramoginį turizmą, todėl tokios varžybos būtų labai patrauklus ir įdomus renginys. Visaginiečių pasiūlymas su džiaugsmu priimtas. J. Šuklinas žadėjo surengti  treniruotes Ignalinoje, taigi belieka įsigyti tą drakoniškąją valtį.

Susitikime svečiai taip pat dalijosi investuotojų paieškos ir naujų ryšių užmezgimo patirtimi. Jie akcentavo, kad svarbiausia šioje veikloje – tiesioginis kontaktas, bendravimas, dalyvavimas tarptautinėse parodose, kituose verslo renginiuose. Domėtasi Lietuvos žiemos sporto centru, kurį siekia perimti Ignalinos rajono savivaldybė, kalbėta apie šiemet antrą kartą vyksiantį „Galapagų“ festivalį, aptarti kiti klausimai.

Parengė Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: