Kaip Deivis vietoj „Lexus‘o“ Renatai padovanojo Leksą

Apie dainininkų Deivio ir Renatos šuniuko Lekso atsiradimą šeimoje yra daugybė istorijų. Viena versija, sako, kad Deivis mylimajai dovanojo „Lexus“, bet padovanojo šuniuką Leksą, o kita versiją – dainininkas įsigydamas šunį tiesiog norėjo daugiau laiko praleisti miškuose.

Tačiau tikrąją istoriją pavyko išsiaiškinti LNK laidai „Gyvūnų pasaulis“. „Vyras labai norėjo šuniuko ir jį įsigijo. O tik po to tarėmės, kas jį prižiūrės, kas vaikščios, šers ir t.t.“, – teigia Renata, kuri tuo metu, kai Leksas atsirado šeimoje, laukėsi vaikelio ir apie jokį keturkojį nesvajojo.

O štai Deivio versija: „Mes turime sodybėlę, mes šiek tiek medžiojam ir aš labai norėjau. Kaip sodyboje neturėt šuns, tokios valdos, fainai būtų, kad bėgiotų ir palotų, ir sargas būtų, ir medžioklei pagalbininkas. Bet kriterijai mano buvo, kad nebūtų agresyvus, kad su vaikais būtų draugiškas, nebūtų problemų.“

Ir iš tiesų – jokių problemų nebuvo. Bavarų pėdsekys Leksas puikiai sutaria su visais. Ir Deiviu, ir Renata, ir su vaikais. Tačiau Leksas kartais mėgsta pabėgti. Kodėl? Į šį klausimą atsakys „Gyvūnų pasaulis“. Be to, laida mokys šunį važiuoti automobiliu, negraužti daiktų ir KIKA ekspertai papasakos, kokias dovanas labiausiai mėgsta keturkojai. Žiūrėkite „Gyvūnų pasaulį“ šį šeštadienio vakarą 17.55 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: