Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-05-24

Kaip internetu išsirinkti geriausius lauko baldus?

Tam tikrus daiktus internetu pirkti yra lengva. Tačiau kitų prekių pirkimas gali gluminti, neraminti ir neatrodyti toks paprastas, kaip nuvykus į fizinę parduotuvę. Didžiajai daliai žmonių nerimą vis dar kelia baldų pirkimas internetu. Šį kartą jūsų dėmesį norėtume atkreipti į keletą patarimų bei svarbių niuansų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, kuomet renkatės baldus laukui. Tad, jeigu jus domina koks nors lauko baldų komplektasar vienas, įdomus baldas, štai tie dalykai, į kuriuos turėtumėte kreipti daugiausiai dėmesio!

Mažiau laiko gaiškite žiūrėdami į per brangias prekes

Įdomus rinkos tyrimas atskleidė, kad daugiau nei pusė žmonių, kurie perka internetu, beveik 40% prailgina įsigijimo procesą todėl, kad dairosi ir žiūri į tokias prekes, kurios jiems yra per brangios ir netelpa jų biudžeto ribose. Taip žmonės dažniausiai daro dėl to, kad įsivaizduoja, jog brangesnė prekė turėtų būti kokybiškesnė ir geresnė. Kuomet kalbame apie masinės gamybos baldus, kokybių skirtumai yra tarp segmentų, tačiau kainos juose yra ganėtinai vienodos. Skirtumai iki ~20% yra įmanomi, tačiau dėl to, kad konkurencija tokia didelė, jums neverta net dairytis į baldus, kurie brangesni nei jūsų biudžetas. Taip tiesiog švaistysite laiką. Lauko baldai paprastai neapsiuvami pačia brangiausia oda, negaminami iš aukščiausios klasės medienos, nes paprasčiausiai, turi atlaikyti daug atšiauresnes sąlygas.

Pirkite komplektą, o ne pavienius baldus

Jeigu jus jau domina baldai laukui, tai tikriausiai turite omenyje net ne vieną, o kelis baldus, kuriuos norėtumėte matyti savo kieme, sode ar atviroje erdvėje. Užuot tarpusavyje derinus skirtingų kolekcijų, skirtingų gamintojų ir skirtingų modelių baldus, galite įsigyti komplektą ir sutaupyti laiko bei jėgų paieškoms. Paprastai komplektas turės mažesnę bendrą kainą. Tai reiškia, kad pirkdami analogiškus baldus po vieną – išleistumėte daugiau nei įsigydami viską vienu ypu.

Pvz., šiaudinių lauko baldų komplektas leis išlaikyti vientisą estetiką bei pritaps prie aplinkos arba viso eksterjero vaizdo. Negana to, prie komplekto bus lengviau priderinti ir vėlesnius pirkinius, pvz., tokius, kaip pavėsinė ar kitos dekoracijos.

Skaitykite atsiliepimus

Turbūt nieko nenustebinsiantis patarimas, tačiau ir čia jis ne ką mažiau svarbus, nei kur kitur. Labai dažnai prieš pirkdami internetu, žmonės ignoruoja tai, ką apie produktą ar paslaugą sako ją jau išbandę žmonės. Tokia informacija yra labai svarbi ir jos nereikėtų ignoruoti. Jeigu matote, kad prekės atsiliepimų skiltyje informacija yra labai pozityvi, galite pirkti šiek tiek drąsiau nei įprastai.

Tačiau iš kitos pusės, jeigu informacija yra neigiama, kritiška arba labai skirtinga, tuomet prieš perkant reikėtų dar šiek tiek pagalvoti bei paieškoti alternatyvų.

Išbandykite tai, ką galite

Net, jeigu perkate internetu (kur dažnai būna geresnės kainos), prieš perkant brangų komplektą, būtų gerai jį išbandyti. Galite nuvykti į fizinę parduotuvę ir išmėginti lauko baldus. Labai svarbu patikrinti, kaip jūsų kūnas reaguoja į sėdėjimui skirtas kėdes, krėslus, sofas ar kitus baldus. Krėslai su paminkštinimais yra puikus pirkinys komforto prasme, tačiau dėl to, kad Lietuvoje daug lyja ir orai yra gana nenuspėjami, reikėtų rinktis tokias medžiagas, kurios pernelyg nesugeria drėgmės bei lengvai valosi. Svarbiausia savybė renkantis lauko baldus – medžiagų atsparumas drėgmei.

Spalvinės gamos derėjimas

Daug kas, kuomet renkasi lauko baldus, nepagalvoja apie jų estetiką iš spalvinės pusės. Pasirinkimo metu per daug skubama ir dėl to žmonės žiūri tik į tokio tipo lauko baldus, kurie yra stilingi bei labiausiai atitinka šiuolaikines tendencijas. Tačiau tuo pat metu ignoruojama esmių esmė dėl bendros kiemo ar sodo vaizdo estetikos. Lauko baldai turi derėti su likusia aplinka ir negali pernelyg akivaizdžiai išsiskirti, nes jų tikslas yra papildyti, o ne užgožti kiemo vaizdą.

Universalūs lauko baldai

Lauke baldus teks naudoti ganėtinai intensyviai. Dėl to, kuomet juos renkatės, verta pagalvoti apie tokius daiktus, kurie turėtų daugiau nei vieną panaudojimo galimybę. Toks pirkinys duos didžiausią naudą, lyginant su jūsų patirtomis išlaidomis. Štai pavyzdžiui otomano tipo krėslas gali sukurti papildomą vietą sėdėjimui, kuomet jos trūksta arba leisti itin komfortiškai ilsėti ištiesus kojas. Na, o paprastas suoliukas be atramos galėtų  leisti žmonėms ant jo prisėsti arba išsikelti tikrą itališką pikniką kiemo viduryje. Jeigu rinksitės lauko baldus ne tik pagal estetiką, bet ir jų panaudojimą, tikrai maksimaliai išnaudosite dažniausiai naudojamas lauko erdves.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: