Kaip išsigelbėti iš gaisro?

Ugniagesių gelbėtojų mokykloje (Miško g. 7, Valčiūnai, Juodšilių seniūnija, Vilniaus rajonas) rengiama spaudos konferencija „Kaip išsigelbėti iš gaisro“, kurios metu bus siekiama atkreipti gyventojų dėmesį į didėjantį aukų gaisruose skaičių, apžvelgtos pagrindinės gaisrų priežastys. Žurnalistams bus pademonstruota, kaip nuo cigaretės užsidega patalynė, taip pat jie galės pamatyti imituotą gaisrą, kurio metu bus naudojami specialūs dūmai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius spaudos konferencijoje dalyvaujantiems žurnalistams padovanos dūmų detektorius ir pakvies visus dalyvauti Gerumo estafetėje, padovanojant detektorių savo artimiesiems, kaimynams ir kitiems, kurie negali pasirūpinti savo saugumu.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos pareigūnai patars, kaip elgtis kilus gaisrui, kaip išeiti iš uždūmintos aplinkos, kaip pranešti viduje esantiems apie gaisrą, ką daryti, pastebėjus kaimynystėje kilusį gaisrą, kaip informuoti Bendrąjį pagalbos centrą, įvardins dažniausiai daromas klaidas ir kt.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet gaisruose žuvo 69 žmonės, pernai tuo pačiu metu žuvusiųjų buvo 13 mažiau – 56.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: