Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-05-11

Kaip išsirinkti baldus namams

Anksčiau ar vėliau, kiekviena šeima susiduria su sunkumais renkantis baldus naujiems namams. Tai gal būti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, po namų renovacijos, naujo buto įsigijimo ar nuomos, galbūt, baldų pervežimas į naujus namus nebuvo toks sklandus ir baldai tapo sugadinti nebepataisomai.

Nesvarbu kokia tai būtų priežastis, svarbiausias klausimas yra kaip išsirinkti naujus ir tinkamus baldus  naujiems namams.

Kiek kainuoja nauji baldai?

Svarbus žinoti, jog baldai yra daiktai, kurie turi tarnauti ne vienerius metus, todėl gali tekti ne kukliai paploninti piniginę.

Renkantis naujus baldus svarbiausia yra ne draugų ar giminaičių nuomonė apie naujus jūsų baldus. Baldus reikia rinktis tokius, kokie patinka jums asmeniškai.

Su naujais baldais gyvensite jūs, o ne jūsų draugai ir giminaičiai. Dažna klaida yra pirkti baldus, kuriuos rekomenduoja draugai ir giminaičiai. Nepamirškite, tai yra jūsų namai, todėl drąsiai galite pirkti net ir iš mados išėjusius baldus, svarbiausia, kad jie patiktų jums.

Ar verta pirkti naudotus baldus?

Nenumokite ranka į pigius ar naudotus baldus. Jeigu pasitaikė galimybė įsigyti vos naudotus baldus pigiai, nedarykite išvados, jog jie yra prastos kokybės. Neretai, pigiai parduodami beveik nauji baldai gali būti dėl daugybės priežasčių, pavyzdžiui, naujos statybos name ar bute buvo šeimininkams nepatinkančių baldų ir jie nusprendė jai atsikratyti.

Pasitaiko atvejų, jog pigiai parduodami aukštos kokybės baldai dėl to, jog jie atrodo paprasčiausiai išėję iš mados. Neretai, antikvariniai vadinami baldai sunkiai atranda savo pirkėją, nes tokius baldus per tik subtilų skonį turintys žmonės.

Dažnai tai būna medžio masyvo baldai, kas automatiškai sufleruoja, jog ateityje tokius baldus bus galima ne tik lengvai atnaujinti, bet ir pakeisti jų spalvą, ko nelabai padarysi su moderniais baldais.

Baldų kokybė

Baldų kokybė taip pat yra labai svarbus faktorius. Dažnai kaina gali pasakyti labai daug ką apie apie baldus. Vieni pigiausių baldų – iš laminuotų medžio drožlių plokščių.

Žinoma, kaina tokių gali būti ir itin didelė, nes tai priklauso ir nuo pačio laminato, kuris padengia plokštę. Venkite baldų ar baldų komplektų po keliasdešimt eurų jeigu jos yra iš medžio drožlių plokščių. Atkreipkite dėmesį į detales, ar durelių rankenos nėra plastikinės, nes jos dažniausiai ir būna keičiamos.

Aplamai stenkitės atkreipti dėmesį į balduose naudojamas plastikines detales, tokių baldų rekomenduojame nepirkti arba įsivertinti ar jų atnaujinimas bus vertas dabartinės baldų kainos.

Rinkitės baldus, kurie yra jums patogūs. Nepirkite aukštų lentynų, sekcijų, jeigu esate žemas žmogus. Kokia nauda iš baldų, jeigu neįmanoma lengvai jų pasiekti? Tai ypač yra aktualu kalbant apie virtuvės ir svetainės interjerą.

Ne paslaptis, jog moterys iš prigimties yra žemesnės nei vyrai, todėl renkantis virtuvės baldus, viršutinės pakabinamos spintelės turėtų būti tokios, jog moteris galėtų lengvai pasiekti daiktus iš viršutinių spintelių lentynų.

Tas pat principas galioja ir renkantis svetainės kambario sekcijas. Nors svetainės sekcijų lentynose dažniausiai būna padėtos kokios nors dekoracijos, reikia prisiminti, kad reikės nemažai kantrybės, norint šias aukštas vietas pasiekti ir išvalyti.

Baldų pervežimas

Rinkitės baldus su mintimi, jog jie turėtų būti lengvai pergabenami. Neretai žmonės keičia savo gyvenamąsias vietas, todėl sklandus baldų pervežimas taip pat turėtų būti prioritetas. Nesinorėtų nusipirkti tokius baldus, kuriuos būtų sunku gabenti persikraustant į naujus namus. Gabenant baldus, reikia atkreipti dėmesį į detales, kad jos būtų kokybiškos, jog gabenant nebūtų lengvai pažeidžiamos.

Pabaigai, visada rekomenduojame kreiptis į interjero dizainerius, būtent jie jums patars, pakonsultuos visais klausimais, kurie susiję su jūsų namų išvaizda.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: