Laisvalaikis - Mada - 2020-06-16

Kaip išsirinkti dušo kabiną?

Dėl nuolatinio skubėjimo pasilepinti ilgu gulėjimu vonioje pavyksta tikrai ne visada, tad nieko nuostabaus, kad dušo kabinos vonios kambaryje yra įrengiamos vis dažniau. Pigu.lt parduotuvėje siūlomų dušo kabinų pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad tuomet, kada norima atrasti pačią tinkamiausią produkciją, pravartu atsižvelgti į kelis svarbius kriterijus – tai tikrai padės priimti tam tikrą sprendimą. Taigi, į ką rekomenduojama atsižvelgti ieškant pačios geriausios dušo kabinos?

Numatykite biudžetą

Įvairios produkcijos  paieška neretai yra pradedama jau įvertinus numatomą biudžetą, tad ir tuomet, jei planuosite įsigyti dušo kabiną, pirmiausia pagalvokite apie tai, kiek pinigų galite paskirti šiai produkcijai. Jei prekių paiešką vykdysite internetinėje erdvėje, galite net neabejoti, kad tai nepareikalaus pernelyg daug laiko ir pastangų: paprasčiausiai galėsite pasirinkti tam tikrą kainų intervalą arba prekių rikiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos.

Dušo padėklas

Dušo kabinos patogumui ir patvarumui didelę įtaką turi dušo padėklas, kuris gali būti įvairių matmenų ir medžiagų. Mūsų šalyje dažniausiai pasirenkami akmens masės arba akrilo dušo kabinos padėklai, kurių aukštis gali labai varijuoti (tuo atveju, jei siekiate, kad įlipti į dušo kabiną būtų kiek įmanoma patogiau, rekomenduojama rinktis pakankamai žemą padėklą).

Dušo kabinos forma

Formos pasirinkimas yra svarbus ne vien tik dėl estetikos, bet taip pat ir dėl dušo kabinos pritaikymo vonios kambaryje. Šiandien pirkėjams yra siūloma rinktis kvadratines, stačiakampes, pusapvales, penkiakampes ar kitų formų dušo kabinas, tad kiekvienu atveju bus galima pasirinkti tokias, kurios geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius. Pavyzdžiui, jei siekiama sutaupyti vietos, galima pasirinkti pusapvales dušo kabinas, kurių durys yra stumdomos į šonus.

Dušo kabinos dydis

Dažniausiai yra pasirenkamos tokios dušo kabinos, kurių padėklas yra 90×90 cm dydžio, tačiau matmenys gali net labai varijuoti. Tinkamiausią sprendimą galėsite priimti tada, kuomet įvertinsite, koks dušo kabinos dydis jūsų namuose gali būti optimalus, ir apsispręsti nebus pernelyg sudėtinga. Taip pat vertėtų atsižvelgti ir į tai, koks yra siūlomų dušo kabinų aukštis: nors dažnai yra pasirenkamos tokios kabinos, kurios yra 190 cm ir aukštesnės, tačiau šis kriterijus taip pat gali labai varijuoti.

Gamintojai

Dušo kabinas siūlo įsigyti daugybė įvairių gamintojų, tad priimti geriausią sprendimą tikrai ne visada yra paprasta. Jei norite būti užtikrinti, kad pasirinkta dušo kabina tikrai neteks nusivilti, galite pasidomėti, kokie prekiniai ženklai yra sulaukę pačių geriausių įvertinimų, ir galbūt tai padės priimti tinkamiausius sprendimus. Pigu.lt parduotuvėje taip pat turėsite galimybę siūlomas prekes rikiuoti pagal geriausius įvertinimus – aukščiausiai matysite tas prekes, kurios yra sulaukusios pačių geriausių atsiliepimų.

Dušo kabinos užpildas

Nors grūdinto stiklo dušo kabinos yra pačios populiariausios, tačiau pirkėjai taip pat gali rinktis ir plastikines dušo kabinas. Ši alternatyva yra pigesnė, tačiau svarbu įvertinti, kad tokios dušo kabinos priežiūra yra sudėtingesnė (plastikas yra valomas sunkiau nei stiklas). Be to, plastikinės dušo kabinos nėra tokios patvarios kaip stiklinės, tačiau jos gali pasiteisinti tais atvejais, jei dušo kabiną planuojama įrengti nuomojamame bute.

Atidarymo mechanizmas

Dušo kabinos mechanizmas gali būti dviejų tipų – stumdomas arba varstomas. Nors stumdomos durys dažnam vartotojui atrodo patrauklesnis sprendimas, tačiau varstomos durys yra patikimesnės. Vis dėlto, negalima vienareikšmiškai teigti, kad kažkuris šių pasirinkimų yra geresnis – paprasčiausiai vertėtų pasidomėti, ar atsarginės dalys nėra pernelyg brangios.

Kartais vonios kambaryje nusprendžiama įsirengti ne tik dušo kabiną, bet taip pat ir vonią, todėl galite pasidairyti ir šios produkcijos. Prie kiekvienos prekės yra pateikiama visa informacija apie siūlomą produkciją, todėl rasti geriausią pasirinkimą tikrai nebus pernelyg keblu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: