Laisvalaikis - Mada - 2021-04-29

Kaip išsirinkti moteriškų apatinių spalvą?

Besirinkdamos apatinį trikotažą, daugiausiai dėmesio skiriame patogumui ir savo figūros tipui, tačiau reikia pripažinti, jog jų spalva taip pat nėra antraeilis dalykas. Nors visuomet galima rinktis saugius, neutralius variantus, kartais norisi daugiau įvairovės ir gyvybingumo. Jei norite, kad apatinis trikotažas pabrėžtų natūralų Jūsų grožį ir leistų atrodyti dar įspūdingiau, jį turėtumėte rinktis atsižvelgdamos į akių, plaukų ir odos spalvas. Tai padaryti padės žemiau pateikti patarimai.

Akių spalva

Mūsų akys neretai skambiai yra vadinamos sielos veidrodžiais, o tinkami apatinio trikotažo atspalviai gali dar labiau padėti atkreipti į jas dėmesį. Rudų akių savininkėms ypač tiks turtingi violetiniai ar žalios spalvos tonai. Taip pat nesuklysite pasirinkusios rudų ar kitų tamsesnių atspalvių modelius, kurie neabejotinai atkreips dėmesį į gilias Jūsų akis.

Žaliaakių dėmesį pirmiausiai turėtų patraukti būtent žali tonai, tačiau tai tikrai nėra vienintelis Jums tinkantis apatinis trikotažas. Taip pat galite paeksperimentuoti su raudonais modeliais: toks kontrastas dar labiau paryškins Jūsų akių spalvą. Verta pagalvoti ir gėlių atspaudus su raudonomis ir žaliomis detalėmis arba išbandyti alyvuogių ar žemės tonų apatinius.

Tuo tarpu mėlynakėms patartina pirmenybę teikti visiems mėlyniems tonams – šiuo atveju Jūsų laukia ypatingai plati pasirinkimo įvairovė. Galite įtraukti ir daugiau spalvų, išbandydamos pilkus, gilius persikinius ar terakotos atspalvius, kurie išryškins Jūsų akis.

Plaukų spalva

Jūsų plaukų atspalvis taip pat yra ne mažiau svarbus renkantis apatinį trikotažą. Blondinėms saugiausias pasirinkimas visuomet yra pasteliniai atspalviai. Švelniai mėlyni, rausvi, žalsvi ar levandų atspalvio apatiniai dar labiau išryškins Jūsų gražius plaukus. Tačiau reikėtų vengti pernelyg šviesių tonų, kurie paslėps visą jų žavesį – tokių rezultatų tikriausiai norėtųsi išvengti. Verta pagalvoti ir apie tamsiai raudoną apatinį trikotažą – tuomet nei jis, nei Jūsų plaukai tikrai neliks nepastebėti.

Brunetėms geriausiai tiks stipresnės, sodrios spalvos. Tamsiai mėlyni, smaragdo žali ir bordo atspalviai su tamsesniais plaukais dera kone idealiai. Tuo tarpu raudonplaukėms verta pagalvoti apie baltus ar juodus apatinius, kurie dar labiau leis suspindėti išskirtinei Jūsų šukuosenai. Tačiau jeigu norisi daugiau spalvų, galite rinktis alyvuogių žalią, gaiviai mėlyną ar purpurinį toną. Jums taip pat puikiai tinka ir žemės atspalviai, taigi apsiriboti vos keliais variantais tikrai nereikės.

Odos tonas

Tai – paskutinis, tačiau iš tiesų pats svarbiausias veiksnys. Moteriškas apatinis trikotažas tiesiogiai liečiasi prie mūsų odos, todėl labai svarbu, kad jis dar geriau išryškintų jos toną. Jei oda yra itin šviesi, geriausia rinktis pastelinius atspalvius – nebent norėsite išryškinti plaukus arba akis. Dramatiškam įvaizdžiui sukurti galima pasitelkti ir gilesnius tonus. Svarbiausia vengti neoninių atspalvių ar labai Jūsų odos tonui artimų spalvų.

Jei oda yra vidutinio tamsumo, lengvai įdegusi, stipresnius atspalvius galima rinktis kur kas drąsiau. Jums puikiai tiks šiltos, sodrios spalvos, pavyzdžiui, rūdžių ar miško žalia. Galima sakyti, jog kone labiausiai pasisekė tamsesnės odos savininkėms – jos turės daugiausiai pasirinkimų. Šviesios spalvos sukurs viliojantį kontrastą, tačiau ne mažiau įspūdingai atrodys ir ryškesni bei gilūs tonai. Tad sprendimas labiausiai priklausys nuo to, kokį įvaizdį ketinate sukurti ir koks apatinis trikotažas Jums pačioms labiausiai yra prie širdies.

Įvertinusios visus šiuos patarimus, lengvai atrasite idealiai Jums tinkančius apatinio trikotažo atspalvius. Tais pačiais principais galite vadovautis ir besirinkdamos maudymosi kostiumėlį – gausų jų asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/apatinis-trikotazas-moterims/maudymosi-kostiumeliai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: