Laisvalaikis - Mada - 2021-05-24

Kaip išsirinkti pėdkelnes?

Pėdkelnės yra neatsiejama aprangos detalė, kai norisi dėvėti sijoną, suknelę ar šortus. Tam, kad pėdkelnės būtų pritaikytos visiems, jų pasirinkimo variacijų yra gausybė. Svarbiausia yra tik tai, kad reikia rasti tas pačias mėgstamiausias, patogiausias ir labiausiai tinkančias. 

Raštai, raštai ir dar kartą raštai!

Šiuolaikinėje madoje labai populiaru tapo raštuotos pėdkelnės. Įvairūs taškeliai, žvaigždutės ar gyvūnų raštai gali tik praturtinti stilių. Jie įneš žaismingumo, jaunatviškumo bei ekravagantiškumo į aprangos derinį. Nors tai atrodo tik smulkmenos, bet jos tikrai lieka pastebėtos ir prideda bendram vaizdui žavesio. Net ir niūriausią įvaizdį paverčia nuotaikingu ir krintančiu į akį!

Juk nebūtinai pėdkelnės turi būti juodos ar kūno spalvos, jos taip pat gali atskleisti žmogaus „tikrąjį aš“ ir leisti atsiskleisti savitam stiliui.

Kaip pagyvinti šventinį įvaizdį?

Artėjant įvairiausioms šventinėms progoms norisi savo apranga pasirūpinti nuo A iki Z. Taip, kad būtų padaryta, reikia ir nepamiršti, kad svarbus akcentas kris ir į pėdkelnes. Žinoma, tai priklauso, koks įvaizdis bus pasirenkamas tai šventei – jeigu derinys ryškus ir blizgus, užteks ir kūno spalvos matinių pėdkelnių. Jos turėtų būti 5 – 10 denų. Na, o jeigu derinys yra tamsus, gausus sodrių spalvų galima derinti blizgias ar ryškias pėdkelnes. Jeigu norisi išsiskirti bei atrodyti ekstravagantiškai, galima derinti skirtingų tekstūrų ir raštų derinius kartu. Šių metų populiariausias derinys yra šilkinės suknelės, tinklinės pėdkelnės, aukštakulniai bei masyvūs aksesuarai. Tai puikiai tinka tiems, kas nori būti pastebėtas!

Laisvalaikis, darbas, oficialūs renginiai – skirtingai!

Labai svarbu atsižvelgti į nešiojamų rūbų tekstūrą – kuo storesni rūbai, tuo storesnės pėdkelnės ir atvirkščiai – kuo plonesni rūbai, tuo plonesnės pėdkelnės. Tačiau dažniausiai siūloma darbinėje aplinkoje mūvėti plonesnes pėdkelnes, o laisvalaikiui pagal tai, ką tuo metu yra dėvima. Tai gali būti nuo 5 – 200 denų, ar net daugiau. Jei tai yra megzti, vilnoniai, tamsaus džinso drabužiai, tuomet reikėtų rinktis daugiau denų turinčias pėdkelnes. Tuomet jos tiks ir prie stiliaus bei atliks šildymo funkciją. 

Oficialiems renginiams ar darbui, derėtų rinktis kūno spalvos pėdkelnes. Jos gali būti 5 – 15 denų ir matinės. Jos tinka ypač šiltuoju laikotarpiu, nes atrodo, jog jų net nebūtų bei neleidžia perkaisti.

Jeigu darbinėje aplinkoje nėra griežtų aprangos kodekso taisyklių, nereikėtų bijoti derinti klasiką su išskirtinumu. Tai galėtų būti juodos ir baltos spalvos derinys, įvairūs žirniukai ar žąsies kojelės raštas. Šie deriniai pagyvintų įvaizdį bei išvestų iš „pilkos masės“.

Nors galbūt gali kam nors atrodyti, jog pėdkelnės yra nereikšminga aprangos detalė, tačiau būtų galima teigti, jog taip manyti yra neteisinga. Esant tokiai gausybei stilių, jos praturtina, pagyvina įvaizdį bei leidžia eksperimentuoti! 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: