Kaip Išsirinkti savo pirmuosius nišinius kvepalus?

Nišiniai kvepalai – tai prabangos, unikalumo ir kokybės, siejamos su ilgai išliekančiu aromatu, sinonimas. Tačiau jie yra ne vienintelis pasirinkimas, nes kvepalų pasaulyje skiriami du kvepalų tipai: komerciniai (prestižiniai) ir nišiniai. Komerciniai kvepalai kuriami garsių dizainerių, pavyzdžiui, „Dior“, „Chanel“, „Versace“, ir yra orientuoti į mases žmonių, todėl tinka ir patinka daugumai. Turbūt ir jums ne kartą yra tekę atpažinti patinkančius kvepalus viešoje vietoje? Greičiausiai tai buvo komercinių kvepalų dvelksmas. O nišiniai kvepalai yra kitokie – išskirtinesni, skoningesni, ekstravagantiškesni. Tai aukštosios parfumerijos produktas, kuris kuriamas naudojant labai aukštos kokybės žaliavas, kruopščiai jas derinant tarpusavyje. Nišiniai kvepalai – tarsi meno kūrinys, kuris nėra skirtas itin plataus masto vartojimui. Tokie kvepalai išsiskiria savo sudėtimi ir  natų kompozicija, todėl  yra skirti unikalioms asmenybėms.

Trumpai akcentuojant komercinių ir nišinių kvepalų skirtumus, reiktų žinoti, kad pastarieji kuriami profesionalaus parfumerio, turinčio specializuotą būtent nišinių kvepalų gamybai skirtą įmonę. Kiek jums svarbi kvepalų kokybė ir jų išskirtinumas? Jei labai svarbi – rinkitės nišinius kvepalus. Bet neužmirškite atkreipti dėmesį ir į kitus kvepalų aspektus.

Pirmieji nišiniai kvepalai: kaip pasirinkti?

Kvepalų pasirinkimas gali atrodyti varginantis, ypač jei nusprendėte įsigyti prabangius, kokybiškus ir brangesnius (nei populiarūs komerciniai) kvepalus. Vis dėlto juos turėti verta. Nišiniai kvepalai ir jų išskirtinis aromatas gali patraukti kitų dėmesį, padėti atskleisti jūsų asmenines savybes ir charakterį, sužadinti įkvėpimą, pakylėti ir džiuginti daugybe kitų teigiamų privalumų. Tereikia… tinkamai pasirinkti. Kaip tai padaryti?

  1. Įvertinkite kvepalų natas

Kiekvieni kvepalai susideda iš skirtingų natų, kurios ir nulemia bendrą aromatą. Parfumerių teigimu, natos susideda iš trijų skirtingų sluoksnių, vadinamų viršutinėmis natomis (aromatas išlieka 5-15 min), vidurinėmis arba širdies natomis (aromatas išlieka 20-60 min) ir bazinėmis natomis (aromatas išlieka nuo kelių valandų iki dienų). Tik šių natų visuma sukuria unikalų kvapą. Pavyzdžiui, vieni kvepalai yra gėliniai – juose susipynę įvairių gėlių, pavyzdžiui, rožių, gardenijų ar pelargonijų, aromatai. Kiti – vaisiškesni, juose dominuoja citrusinių vaisių ar obuolių natos. Egzotiškuose kvepaluose įtrauktos pikantiškesnės natos, tokios kaip žvaigždinis anyžius ar cinamonas. Ir tokie natų sluoksniai būdingi tiek moteriškų, tiek vyriškų kvepalų gamybai.

  1. Atkreipkite dėmesį į kvepalų koncentraciją

Kvepalai būna keturių skirtingų koncentracijos lygių. Paprastai, kuo didesnė koncentracija, tuo didesnė ir kaina. Kvepalai turi didžiausią koncentraciją, stipriausią ir ilgiausiai išliekantį aromatą. Kartą užpurškus kvepalų ant riešų ar kitų pulso vietų, aromatas gali išlikti dieną ar dar ilgiau. Kitas galimas pasirinkimas – parfumuotas vanduo, kuris aromatą išlaiko iki pusdienio, arba tualetinis vanduo, kuris aromatą išlaiko iki kelių valandų. Norint palikti skanaus aromato dvelksmą, tualetinį vandenį reiktų purkšti kelis kartus per dieną. O ketvirtoji, mažiausiai intensyvi kvapų rūšis, – odekolonas, kuris išlieka tik iki dviejų valandų.

  1. Išbandykite kvapą

Prieš įsigydami bet kokius kvepalus, turėtumėte juos ištestuoti, kad įsitikintumėte, jog tai yra būtent tas kvapas, kuriuo norėsite dažnai dvelkti. Tas, kuris neerzins, netrikdys ir kels teigiamas emocijas. Tas, kurį norėsis nuolat užuosti.

Labai svarbu išbandyti kvepalus ant odos. Žmogaus oda turi unikalų hormonų ir feromonų kodą, kuris gali šiek tiek ar net labai pakeisti kvepalų aromatą. Gera idėja – užpurkšti nedidelį kvepalų kiekį ant riešų, palaukti kelias akimirkas ir tuomet pauostyti.

  1. Tinkamai rinkitės kvepalų tiekėją

Jei neturite laiko lankytis fizinėse kvepalų parduotuvėse, kvepalus galite rinktis ir internetu. Į klientus orientuoti kvepalų tiekėjai supranta, kad išsirinkti kvepalus internetu gali būti nelengva užduotis, nes per ekraną užuosti jų kvapą – neįmanoma. Todėl yra tokių tiekėjų, kurie siūlo galimybę išbandyti kvepalus pasinaudojant kvepalų mėginiais. „Ziuzi.lt“ asortimente – daugybė kvepalų rinkinių, kad išsirinkti savo mėgstamiausius ir geidžiamiausius būtų kuo paprasčiau. Kvepalų rinkiniuose – 5 ml ar 2 ml kvepalų mėginiai, supilti į stiklinius buteliukus su purškikliu, kad būtų patogu naudoti ir lengva užuosti jų aromatą. Rinktis galima iš daugybės parfumerių produktų. O jeigu jau turite išsirinkę patinkančius nišinius kvepalus – dabar geriausias metas juos įsigyti.

Nišinių kvepalų tiekėjas „Ziuzi.lt“ – tai kokybiški nišiniai kvepalai už gerą kainą. Daugiau sužinoti ir atrasti galite apsilankę mūsų svetainėje. Atskleiskite savo asmenybę tinkamai pasirinktu aromatu!

https://www.ziuzi.lt/kvepalai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: