Autorių nuotr.

Kaip išsirinkti tobulą kaklo papuošalą?

Tinkamai pasirinktas kaklo papuošalas puikiai papildo bet kokį aprangos stilių ir net atkreipia malonius praeivių žvilgsnius. Norint išsirinkti tinkamą vėrinį, neužtenka vien tik žinoti savo dizaino norus ar turėti mėgstamą metalą. Čia labai didelį vaidmenį žaidžia ir jūsų kūno proporcijos. Ilgi kaklo papuošalai tinka praktiškai visoms moterims. Tereikia žinoti, kokį tiksliai ilgį rinktis.

Grandinėlės ant kaklo paprastai parduodamos vieno standartinio dydžio. Pavyzdžiui, 40 centimetrų. Aprašyme nurodoma, kad tai vidutinio ilgio papuošalas. Problema ta, kad vienai moteriai tokia grandinėlė ant kaklo bus glaudžiai apsivijusi – lyg apykaklė, na, o smulkesnei merginai – ji per daug laisvai kris. Ilgi kaklo papuošalai taip pat gali visiškai skirtingai atrodyti ant aukštaūgių ir žemaūgių moterų kūnų.  

Taigi, renkantis kaklo papuošalus, reikia labai gerai atsižvelgti į vėrinio ilgį, formą, savo kaklo dydį, kūno tipą ir net veido formą. Bus geriausia, jeigu turėsite galimybę pasimatuoti papuošalus parduotuvėje. O, jeigu pirksite internetu, įsitikinkite, kad netikusius gaminius bus galima pakeisti ar grąžinti.

Kaklo papuošalo forma

V formos ilgi kaklo papuošalai sukuria vertikalią liniją ir vizualiai pailgina jūsų kūną. Tokios formos vėriniai puikiai tinka didelio biusto ar plačių pečių savininkėms, nes optiškai juos sumažina. Trumpi kaklo papuošalai, pavyzdžiui, karoliai, turi horizontalesnę liniją, jie suteikia patrauklumo ir geriausiai tinka smulkioms merginoms.

Kaklo dydis

Prieš pirkdami kaklo papuošalus, būtinai išsimatuokite savo kaklo apimtį ir tuo pačiu pasižiūrėkite, kokio ilgio vėrinio norėsite. Tai galite padaryti su kita, namuose turima kaklo grandinėle ar paprasta virvele. Jeigu norite glaudžiai aptempto vėrinio, prie kaklo apimties pridėkite dar 5 centimetrus – tuomet papuošalo ilgis bus patogus. Renkantis bet kokias kaklo grandinėles, reikėtų pridėti šiek tiek papildomų centimetrų „rezervui“.

Kūno tipas

Rinkdamiesi kaklo papuošalus, atminkite, kad aplinkinių akys kryps ties ta vieta, kur baigiasi vėrinys. Taigi, jeigu nenorite, kad visi kreiptų dėmesį į, pavyzdžiui, didelį biustą, nesirinkite grandinėlės, kurios ilgis ir pakabukas baigiasi būtent ties jūsų krūtimis. Jeigu džiaugiatės savo juosmeniu – rinkitės papuošalą, kuris pasibaigia ties juo. Tinkama grandinėlė turi išryškinti jūsų privalumus, o trūkumus subtiliai užmaskuoti.

Veido forma

Tinkamai pasirinkti kaklo papuošalai išryškins gražiausius jūsų veido bruožus. Pailgą veido formą turinčios moterys galėtų drąsiai rinktis trumpus karolius. Širdelės veido formos savininkės puikiai atrodys su ilgais, į apačią platėjančiais (kaklaraiščio tipo) kaklo papuošalais. Na, o turinčios ovalų veidą gali džiaugtis, nes joms tinka įvairaus dizaino kaklo papuošalai.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: