Organizatorių nuotr.

Kaip išsirinkti tobulus vestuvinius žiedus?

Akimirka, kai pasakote vienas kitam „taip“, yra ypatinga ir nepakartojama. Ji taip pat reikalauja daug planavimo, o tai gali kelti stresą net labiausiai organizuotai nuotakai. Galvoti apie tai, kokių vestuvių norite, kur jas rengti, kas turėtų būti jūsų svečiai ir t. t., nėra lengva. Turėdami tai omenyje, turėsite atsižvelgti į daugybę dalykų, rinkdamiesi kiekvieną savo didžiosios dienos smulkmeną. O kalbėdami apie smulkmenas turime omenyje tokius dalykus kaip tobulas vestuvinis žiedas! Vestuvinis žiedas – tai simbolis, atspindi meilę, kuria dalijatės su savo partneriu, ir jo reikšmės neįmanoma pervertinti. Štai kodėl svarbu, kad prieš pasirinkdami ir galutinai suderindami savo didžiosios dienos detales, pirmiausia išsirinktumėte sau tinkamus žiedus!

Ko ieškoti vestuviniame žiede?

Rinkdamiesi tobulą žiedą, pirmiausia turėsite atsižvelgti į jo stilių ir dizainą. Galima rinktis iš įvairių vestuvinių žiedų tipų, ir kiekvienas jų yra savaip unikalus. Galite rinktis tradicinio dizaino auksinius žiedus, arba rinktis ką nors unikalesnio ir modernesnio. Įvairių stilių aukštos kokybės vestuvinius žiedus rasite https://ziedelis.lt/vestuviniai-ziedai/. Geriausia pasirinkti stilių, kuris atitiktų jūsų ir jūsų partnerio asmenybę. Be žiedo stiliaus, taip pat turėsite atkreipti dėmesį į nurodytus žiedo išmatavimus. Žiedo svoris turėtų būti ne per sunkus, kad būtų patogus, o plotis – nei per platus, nei per siauras. Jo dydis ir prigludimas turėtų būti idealus, nei per laisvas, nei per daug prigludęs.

Deimantų formos ir dydžiai

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis tobulą žiedą, yra jame esančių deimantų dydis ir forma. Deimantų dydis priklausys nuo jų karato svorio. Deimanto karato svorį lemia jo dydis. Jūsų žiedo deimantų dydis turėtų būti proporcingas vienas kitam ir visam žiedui. Kita vertus, deimantų forma gali būti apvali, princesės šlifavimo, kriaušės arba markizės. Nuo deimantų karatų svorio ir jų formos priklauso žiedo kaina. Kuo daugiau deimantų yra žiede, tuo brangiau jis kainuoja. Rinkdamiesi tobulą žiedą turėtumėte to nepamiršti.

Juostos pločio svarba

Juostos plotis yra dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis tobulą žiedą. Juostelės pločio galima lengvai nepastebėti, tačiau jis turi didelę reikšmę bendrai žiedo estetikai. Juostos plotis lemia, kaip žiedo deimantai bus išdėstyti. Plati juostelė leis deimantus išdėstyti tiesia linija, o siaura juostelė leis deimantus išdėstyti vingiuotai. Juostos plotis taip pat gali lemti bendrą žiedo svorį. Platus žiedas bus sunkesnis už siaurą.

Metalo tipas: kuris yra geriausias vestuviniam žiedui?

Metalo tipas, kurį pasirinksite žiedo gamybai, nulems bendrą žiedo estetiką ir išvaizdą. Galite rinktis iš daugybės skirtingų metalų rūšių, iš kurių populiariausi yra auksas, sidabras ir platina. Auksas yra labai dažnas vestuvinių žiedų pasirinkimas, nes jį galima lengvai įsigyti, jo kaina nedidelė, be to, tai puošnus metalas, kurį galima apdirbti įvairiais būdais. Kita vertus, platina yra tankus metalas, labai atsparus nusidėvėjimui. Tai labai populiarus pasirinkimas tarp porų, norinčių tvirto žiedo, kuris tarnautų visą gyvenimą. Sidabras yra labai dažnas pasirinkimas tarp porų, kurios nori pigaus ir lengvai prižiūrimo žiedo. Kita vertus, auksas yra populiaresnis metalas, kuris yra minkštas, plastiškas ir labai blizgus. Taip pat galite pasirinkti skirtingus aukso atspalvius – tradicinį geltoną, blizgantį baltąjį arba modernųjį raudoną auksą. 

Tobulo vestuvinio žiedo pasirinkimas – puikus būdas švęsti sužadėtuves, išreikšti savo meilę ir ruoštis vestuvėms! Be to, tai puiki dingstis praleisti šiek tiek laiko su savo partneriu, kai renkatės kažką ypatingo jums abiem. Juk artėjant didžiajai dienai norite būti tikri, kad gausite jums idealiai tinkantį žiedą!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: